Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script NP Inspired QB-Inventory, Her item durabilityli, stabil!

goodluck

Üye
FT Kullanıcı
Nopixel'den esinlenlerek yaptığım envanteri satıyorum, bütün eşyaların dayanıkığı vardır ve bu eşyalar eskidiği ve dayanıklılık 0 olduğu zaman eşyalar kullanılmaz hale geliyor.
Ayrıca eşyaların kullanıldığı zaman dayanıklılığını çekebiliyorsunuz, bu sayede bir yemeğin dayanıklılığı düşükse daha az doyurması veya bir armorun dayanıklılığı düşükse daha az armor doldurması gibi özellikler ekleyebilirsiniz!

unknown.png
unknown.png

Özellikler
Her eşya dayanıklılığa sahip.
Metadata olayı içerisinde bulunmaktadır, örnek olarak silahların seri numarası vardır.
Script şifreli değildir, istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz fakat satamazsınız.
Çoğu envanterden daha optimize hale getirilmiştir.
İstediğiniz item'i durabilitysiz hale getirebilirsiniz, şuan para ve kimlik kartı durabilitysizdir.
Server tarafında 2 değer değiştirerek eşyaların eskime süresini ve yüzdesini ayarlayabilmektesiniz.
Polis marketinden alınan silahların seri numarası PD-ISIM-SOYISIM-SERINUMARASI şeklindedir.

Bilmeniz Gerekenler
Fiyat için discord üzerinden ulaşın goodluck#7724
Kurulumu isterseniz siz isterseniz ben yapıyorum.
Envantere eklediğiniz özellik için destek vermemekteyim.
Envanteri aldığınız halinde bir sıkıntı çıkarsa destek vermekteyim.

Referanslar
RED ROLEPLAY
ENDRP​

Son düzenleme:
bu paylaşılmamış mıydı :d

Eline sağlık , paylaşılan gidip kurmayı denerseniz çok daha farklı olduğunu görebilirsiniz.

+rep daha önceden iş yapmış olduğum kişi, güvenilir.

Nopixel'den esinlenlerek yaptığım envanteri satıyorum, bütün eşyaların dayanıkığı vardır ve bu eşyalar eskidiği ve dayanıklılık 0 olduğu zaman eşyalar kullanılmaz hale geliyor.
Ayrıca eşyaların kullanıldığı zaman dayanıklılığını çekebiliyorsunuz, bu sayede bir yemeğin dayanıklılığı düşükse daha az doyurması veya bir armorun dayanıklılığı düşükse daha az armor doldurması gibi özellikler ekleyebilirsiniz!

unknown.png
unknown.png

Özellikler
Her eşya dayanıklılığa sahip.
Metadata olayı içerisinde bulunmaktadır, örnek olarak silahların seri numarası vardır.
Script şifreli değildir, istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz fakat satamazsınız.
Çoğu envanterden daha optimize hale getirilmiştir.
İstediğiniz item'i durabilitysiz hale getirebilirsiniz, şuan para ve kimlik kartı durabilitysizdir.
Server tarafında 2 değer değiştirerek eşyaların eskime süresini ve yüzdesini ayarlayabilmektesiniz.
Polis marketinden alınan silahların seri numarası PD-ISIM-SOYISIM-SERINUMARASI şeklindedir.

Bilmeniz Gerekenler
Fiyat için discord üzerinden ulaşın goodluck#7724
Kurulumu isterseniz siz isterseniz ben yapıyorum.
Envantere eklediğiniz özellik için destek vermemekteyim.
Envanteri aldığınız halinde bir sıkıntı çıkarsa destek vermekteyim.​
paylaşıldı gibi :D

Dostum lütfen QB inventory olup içerisinde bütün itemların durabilitysi olan bir envanter varsa atar mısın, atarsan konumu siliyorum :)
qb kullanmadığım için bilmiyordum zaten paylaşılanı sattığını söylemedim. yanlış anlaşılmasın arada kaynamak istemem. iyi satışlar bu arada +rep

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!