Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kıyafet NP 3.0 New EUP - Props

burakcaliss

?????????
FT Kullanıcı
- TR -
Arkadaşlar Direk Kısaca Nopixel 3.0 Yeni Eupları Ve Propları Deneme Fırastım Olmadı
Dosya Boyutu Yüksek Olduğu İçin VT Uploadlayamadım
İlerleyen Saatlerde İnternetimin Sınırlanması Kalkınca Tekrardan Konu Güncellemesi Olarak VT Ekliyeceğim

İyi Kullanımlar Dilerim...

- EN -
Friends, I Didn't Have A Chance To Try Nopixel 3.0 New Eups And Props In Short.
I Couldn't Upload VT Because The File Size Is High
I will add VT again as a topic update when the limitation of my internet is lifted in the coming hours

I wish you good use...

Son düzenleme:
Görseller Yok Fakat OpenIV Üzerinden Görüntüleyebilirsiniz

Kanka isteyen alıp kullanır niye böyle olumsuz yorum yapıyorsun. İstemiyorsan kullanma gitsin.
hayır olay bu değil düşünsene bi forum açıyorsun güzel şeyler paylaşıyorsun başka forumun modları senden alıp kendi forumunda paylaşıyor

hayır olay bu değil düşünsene bi forum açıyorsun güzel şeyler paylaşıyorsun başka forumun modları senden alıp kendi forumunda paylaşıyor
Bunu yapan çok forum var ona lafım yok. Geçen paylaştığım 18 Police Charger'ı 2 forumda daha gördüm. Fakat bazı arkadaşlar diğer forumlar veya discordlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değil. FivemTurk de yaygın ve bilinen bir forum olduğu için insanlar daha rahat ulaşsın diye paylaşıyor. Yoksa dediğin kesinlikle yanlış değil. Tekrardan iyi forumlar dilerim.

Bunu yapan çok forum var ona lafım yok. Geçen paylaştığım 18 Police Charger'ı 2 forumda daha gördüm. Fakat bazı arkadaşlar diğer forumlar veya discordlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değil. FivemTurk de yaygın ve bilinen bir forum olduğu için insanlar daha rahat ulaşsın diye paylaşıyor. Yoksa dediğin kesinlikle yanlış değil. Tekrardan iyi forumlar dilerim.
Kanka öyle diyorsun ancak zamanında bu forumda paylaşılan bir şey başka bir yere yayılınca ağlayan insanlar çok oluyordu. Şu an forumun kendi moderatörleri bunu yapıyor. Yani ?

Kanka öyle diyorsun ancak zamanında bu forumda paylaşılan bir şey başka bir yere yayılınca ağlayan insanlar çok oluyordu. Şu an forumun kendi moderatörleri bunu yapıyor. Yani ?
sıkılmadınız şu yabancı leaklerden alıp forumda paylaşmaya

Abuk subuk yerlerden alacağına gelip burada kullan diye paylaşılıyor bunlar, kullanmak istemiyorsan kullanma konuları da baltalamayın. Burası bir forum adresi her türlü içerik kurallar içerisinde paylaşılabilir. İhtiyaç vardır forum üzerinde yoktur veya merak edilen bir şeydir paylaşılıyor bunda bir durum yok iyi forumlar.

beyler sunucuya atıp start veriyorum ama hiçbir şekilde v menude falan gözükmüyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!