Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç (NoPixel) Kolluk Kuvveti Araçları

zankishu

Üye
FT Kullanıcı
NoPixel'deki kolluk kuvvetlerinin kullandıkları araçları bu pakette bulabilirsiniz.

Paketin içindeki araçlar:

(Yeni)
- Mustang
- Challenger
- Corvette
- Victoria

(Eski)
- Victoria (2 farklı model)
- Taurus
- Tahoe
- Charger

NOT: Eski araçların kaplamaları NoPixel'dekilerle aynı olmayabilir.

FiveM'in kitlesi neden bu araçlara tapıyor onu bilmiyorum, özellikle sportif araçların gerçekciliği bile yok ama artık paylaştığıma göre fazla bir değeri kalmadı. :cool:

Download:
VirusTotal:

DF
Son düzenleme:
Konu içeriğinde bahsetmeyi unutmuşum, paketin içerisinde bir de motor bulunmakta. (Hangi versiyonda getirildiğini bilmiyorum.)

DF
Son düzenleme:
FiveM kitlesi neden bu araçlara tapıyor onu bile bilmiyorum, özellikle sportif araçların gerçekciliği bile yok.

Çünkü NoPixel en basitinden sana bir örnek vereyim, mesela envanterdeki el simgesi Türkiye Roleplay yapsaydı FiveM TR'nin dilinden düşmezdi. "Ahahahaha bu ne saçma şey envanter de el simgesi mi olur? " NoPixel yapınca her envanter gördüğün üzere el simgesi var. Fakat aylar öncesinden leaklenmişti :<

DF
Çünkü NoPixel en basitinden sana bir örnek vereyim, mesela envanterdeki el simgesi Türkiye Roleplay yapsaydı FiveM TR'nin dilinden düşmezdi. "Ahahahaha bu ne saçma şey envanter de el simgesi mi olur? " NoPixel yapınca her envanter gördüğün üzere el simgesi var. Fakat aylar öncesinden leaklenmişti :<

Bu paketi bu forum üzerinde bulamadım, genelde hayran yapımı yada linkleri kaldırılmış konular gördüm. Bu sebeple paylaştım.
FiveM'deki türk kitlenin çoğu gerçekci yada doğru olmasa da yabancılara özeniyor, biraz da sürü psikolojisi var tabii ki.
Yorumun için teşekkürler.

DF
Son düzenleme:
No Pixel'deki Bear Cat mevcutmu acaba. Vapid TARV olması lazım.

DF
araçlardaki ram barı ve üsteki sayılar havada kalıyor çözümü var mıdır?

DF
Çakarlar bozuk çalışıyor paketimde nasıl fixleyebilirim ?

DF
charger helcat ve standar olan versiyonmu yani yeni kasamı eski kasa charger mi

DF
link kırık güncelleyebilirmisiniz?

DF
Araçlar aradan uzun süre geçtiği için elimde yok, bu yüzden linki güncelleyemiyorum.

DF
NoPixel'deki kolluk kuvvetlerinin kullandıkları araçları bu pakette bulabilirsiniz.

Paketin içindeki araçlar:

(Yeni)
- Mustang
- Challenger
- Corvette
- Victoria

(Eski)
- Victoria (2 farklı model)
- Taurus
- Tahoe
- Charger

NOT: Eski araçların kaplamaları NoPixel'dekilerle aynı olmayabilir.

FiveM'in kitlesi neden bu araçlara tapıyor onu bilmiyorum, özellikle sportif araçların gerçekciliği bile yok ama artık paylaştığıma göre fazla bir değeri kalmadı. :cool:

Download:
VirusTotal:

güncel link varmı hocam

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!