Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım NO-OFFROAD Script

Alosha

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.alosha.xyz
Discord
Alosha#3779
FiveM'e Script yapmaya daha bugün başladım geçenlerde Youtube'de sunucudaki bir videoyu izlerken araçların OFFROAD ortamlarda gidemediğini gördüm ve bunu ben de yapmak istedim. Şu an için buraya kadar yapabildim, dahasını yapabilmem için biraz daha fazla fikre ihtiyacım var. :3

Amaç: Araçların yol dışındaki yollarda gidişatının zorlaması, engellemesi ya da araç için sorun yaşatabileceğimiz herhangi bir şey için bir eklentidir.

Örnek Video

Dipnot:
Video içerisinde görebildiğiniz kusur, hata, eksik ya da bu olsa daha iyi olurdu dediğiniz şeyler varsa yorum olarak belirtirseniz çok mutlu olurum.
Dipnot 2: Toprak araziye girdiğimde aracın sağ ya da sola gitmesi tamamen kontrolsüzdür. Benim tarafımdan yapılan tek şey aracı geri toparlamaya çalışmak dışında başka bir şey değil. Orada birazcık farklı gözüküyor olabilir.

İletişim
Discord:
Alosha#3779

Önerileri yorum ya da bana özelden yazarak yapabilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum <3

ışıklarda dahil se sunucuma istiyorum

Tüm ayarları yapılandırma dosyasından yapabiliyorsunuz. En azından artık toprak yolda hangi araçların takılıp takılamayacağını ya da hangi tür tekerlik takan araçlar ne tür yollarda sorun yaşayacağını ve ne kadar sorun yaşayacağını ayarlayabiliyorsunuz.

Başarılı +rep

+rep <3

+rep

Emeğine saygı duyarım ama 100 tl ye değmez kankam yakında ücretsiz paylaşırım yapıp

Emeğine saygı duyarım ama 100 tl ye değmez kankam yakında ücretsiz paylaşırım yapıp
Eklentiye talep olmazsa ücretsiz paylaşacağım. Ayrıca, yaptığında baktık seninki daha stabil ve güzel olur, gider açacağım sunucuda seninkini kullanırım ne olacak ?

Not: Piyasayı tam olarak bilmiyorum bu sebepten ötürü arkadaşlarıma uyarak fiyat koyuyordum. Eklentiyi zaten ilk amacım ücretsiz yayınlamaktı, yayınlamadan önce arkadaşlarım bana buna fiyat koymam gerektiği söyledi. Kendileri bir eklenti için 150₺ gibisinden rakamlar söyledi bense dedim herhalde piyasa böyle bu sebepten ötürü 100₺ idealdir gibi düşündüm. Şimdiyse birkaç kişiye daha sordum dediğin gibi 100₺ abartı kaçmış. Ayrıca, daha eklenti bitmedi ama 100₺'ye satışa sunmak doğru değil. Eğer eklentiyi satışa çıkartacaksam 60₺ uygun bir fiyat gibi duruyor. Eleştirin için teşekkür ederim bir şeylerin farkına varma mı sağladı :>

Son düzenleme:
Ay çen şcriptmi yaşçan şen agugugugu

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!