Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket nko-base | QBCore Güncel Altyapı

nkobuticoniclife

Üye
FT Kullanıcı
nko-base | Güncel QBCore Ücretsiz Altyapı
Herkese yeniden selamlar, 2 haftadır paylaşım yapmıyorum malum üniversite vs. vakit kalmıyordu paylaşımlara yeniden başlayayım dedim.
Üzerinde sadece 2.5 saat çalıştım başka bir şey yapmadım.
Önceki altyapılarımda backdoor eventleri çıkmıştı bundan dolayı onları tamamen kaldırdım ve bu paketteki tüm dosyaları teker teker incelediğimde zararlı bir şey bulamadım. Eğer bulursanız şikayet etmek yerine bana ulaşırsanız sevinirim.
Genellikle pakette önceki altyapılarımdaki sistemlerin benzerlerini kullandım çünkü tatlı sistemler bilmiyorm..
Paket yarı Türkçe yarı İngilizce, ciğerim söküldü Türkçeleştirmekten en kötü eğer ilgi görürse tamamen yine oturup Türkçeleştiririm.​
Paket Özellikleri
Multicharacter / Spawn
unknown.png
unknown.png
Notify - Credit @RA1DER @TorPak
unknown.png
F3 - Radialmenu

unknown.png

Daha fazla görsel için imzamdaki sunucuya gelebilirsiniz, ilgiye göre her hafta güzel updateler getirebilirim.
Bu altyapıyı güzel geliştirip paylaşacak arkadaşları bekliyorum. ( hiç sanmıyorum yüksek ihtimalle satış konuları açılır )
Genel sorun/hata fix için de imzamdaki sunucuya gelebilirsiniz.
-

Notif Güzelmiş Usta :DD

olm bunun içinde araç paketi yok niye demiyonuz ben de diyorum neden bu kadar düşük bunun boyutu, bu gece atıyorum indirme linkini

Hatalar tespit edildi.
-Silah kırık geliyor
-Oyuna gir çık yapınca üstünde ki eşyalar siliniyor (Envanter) Yeni veri tabanı işe yaramıyor
Bır kaç hata daha vardı bir kontrol edilirse iyi olur

Hatalar tespit edildi.
-Silah kırık geliyor
-Oyuna gir çık yapınca üstünde ki eşyalar siliniyor (Envanter) Yeni veri tabanı işe yaramıyor
Bır kaç hata daha vardı bir kontrol edilirse iyi olur
Evet bende farkettim kısa zamanda düzelmesi dileği ile

Nko adlı developer arkadaşımız ordan burdan çalıp birşeyler yapmaya çalışan bir ucube dün hataları bildirmek için discorduna gittim ticket açtım eve geçtiğimde sorunlara bakacağım dedi sabah uyandığımda engelleyip discordundan banlamış xd. anlaşılan sorunları çözemiyor. SS almayı unuttum dün ticketteyken sorunu bilerek kendisinin yaptığını söyledi envanteri değiştirince düzelceğini söyledi envanteri değiştirdim sorun devam etti

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    57.1 KB · Görüntüleme: 88
  • unknown.png
    unknown.png
    248 KB · Görüntüleme: 88
Nko adlı developer arkadaşımız ordan burdan çalıp birşeyler yapmaya çalışan bir ucube dün hataları bildirmek için discorduna gittim ticket açtım eve geçtiğimde sorunlara bakacağım dedi sabah uyandığımda engelleyip discordundan banlamış xd. anlaşılan sorunları çözemiyor. SS almayı unuttum dün ticketteyken sorunu bilerek kendisinin yaptığını söyledi envanteri değiştirince düzelceğini söyledi envanteri değiştirdim sorun devam etti
Developer olduğumu hiçbir zaman söylemedim bu birincisi. İkincisi ticket üzerinden etiketlenmenin yasak olduğunu söylememe rağmen hala etiketlemeye devam ettin ve bunu söyledikten 2 saat sonra özelden aynı konu hakkında rahatsız ettin. Sorununu çözememiş değil, çözmek istememişimdir Discord sunucumdaki çoğu benden ücretsiz şekilde yardım alan insanlarla konuşabilirsin, üslubun ve davranış biçimin insancıl olsaydı karşında muhattap bulabilirdin ama yine de yorumun için teşekkür ederim

Ekleme: Milattan önce kalma paketleri satmaya devam mı kankss

k bakmayın ama burda gelip insanları tanımadan yorum yapıp karalamanız doğru değil. 1.5 aydır yeni projemizin yazılımcısı ve sıfırdan yazdığımız bir çok şey var ve şunuda belirtmeliyim kesinlikle piyasadaki hizmet veren bir çok kişiden daha ilgili o yüzden bilip bilden insanları karalamayın.

günlerdir nko ile çalışıyorum ve saat zaman olmaksızın elinden gelen herşeyiyle ilgileniyor ya sen suan bence karalama yapıyosun yada zaten yapamassında yapmaya calısıyosun dıyelım anladıgım kadarı ilede sen cilalı taş devrindesin o yüzden gelişmiş paketlere geçmeye çalışıyosun ama insanları karalayarak değil dostluk kurarak çevre edinirsin kendi adıma ve ekip arkadaşlarımda dahil nko'dan gayet memnunuz asılsız konusmalar yapma bence tavsiye etmem kendini karalarsın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!