Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

!NJ3CT0R Kişi Miletin Paketini Dupe yada Bedava Paylşan Paketleri Satmaya calsııyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pack

Üye
FT Kullanıcı
Evet Arkadaşlar Bu arkadaş kendisini Paket yaptım yada yazıyorum denemesin Lütfen
Screenshot_22.png
Lütfen kardeşim Biraz Calış ya :) Paketin Orjinalini görmek istiyen varsa Ekleyip test sunucunda görebilirler
@!NJ3CT0R

DF
mesaj gonderdiginiz webhooku silerlerse noluyor

DF
Arada ticaret gerçekleşmeyen şikayet konularına forum üzerinde bakılmamaktadır.

DF
Evet Arkadaşlar Bu arkadaş kendisini Paket yaptım yada yazıyorum denemesin Lütfen
Ekli dosyayı görüntüle 74472
Lütfen kardeşim Biraz Calış ya :) Paketin Orjinalini görmek istiyen varsa Ekleyip test sunucunda görebilirler
@!NJ3CT0R

?? Dostum Ben ne zaman paket yazıyorum dedim. hangi script'den olduğunuda biliyorum bir dostum test etmemi istedi ve test ettim pek birşey olmadı :D

DF
milletin paketini çalıcak veya emek hırsızlığı yapıcak kadar düşmedim. Beni tanıyan tanır

DF
Ya ne konuşuyorsun sen hayla o webhooku napcan üstüne mi oturcan

DF
Öncelikle Türkçen biraz zorttirikten olduğu için ne yazdığını tam anlamadım ama anladığım kadarıyla ise İnjectör adlı arkadaşa hırsız damgası vurmaya çalışıyorsun. İnjectörü uzun süredir tanırım kendisinin hiçbir zaman paket yazıyorum, script yazıyorum dediğini ne duydum ne gördüm. Onun dışında İnjectörün paylaştığı veya sattığı bir pakette çalıntı birşey bulamazsın ha buldun diyelim kendisi zaten bile isteyerek onu koymamıştır. Eğer bir hatasını gördüysen bunu İnjectörle konuşabilirsin ft'ye gelip konu açıp drama yaratmana gerek yok.

DF

Ekli dosyalar

• 1652307275610.png
    1652307275610.png
    9.7 KB · Görüntüleme: 67
!NJ3CT0R#1337 discorddan eklemeni bekliyorum

DF
Öncelikle Türkçen biraz zorttirikten olduğu için ne yazdığını tam anlamadım ama anladığım kadarıyla ise İnjectör adlı arkadaşa hırsız damgası vurmaya çalışıyorsun. İnjectörü uzun süredir tanırım kendisinin hiçbir zaman paket yazıyorum, script yazıyorum dediğini ne duydum ne gördüm. Onun dışında İnjectörün paylaştığı veya sattığı bir pakette çalıntı birşey bulamazsın ha buldun diyelim kendisi zaten bile isteyerek onu koymamıştır. Eğer bir hatasını gördüysen bunu İnjectörle konuşabilirsin ft'ye gelip konu açıp drama yaratmana gerek yok.
Yabancı uyruk oldugum icin elimden geldiği kadarıla yazmaya calıstım ve daha önceden sende bu arkadasın paketini dagıtmaya calıstıgını biliyoruz sanırım
Sado Sado Konu kapatabilirsiniz Rica edersem.

DF
Yabancı uyruk oldugum icin elimden geldiği kadarıla yazmaya calıstım ve daha önceden sende bu arkadasın paketini dagıtmaya calıstıgını biliyoruz sanırım
Sado Sado Konu kapatabilirsiniz Rica edersem.
O zaman bildiğin kadarıyla hayatına devam et dostum. İyi forumlar

DF
@ INJ3CT0R INJ3CT0R Konusup Halletildi Konu yanlış anlasılması olmuş kendisinden özür dilerim affetmesini isterim.

DF
Kanka adam senin ucube paketini napsın? Lisans sistemin bile ucube hani adam paket çalacak olsa senin paketini çalmaz emin ol

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!