Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Niye Herkes birbirine sallama peşinde

Benimde Anlamadığım Olay Şu Neden Herkes Bi Olay Yaşıyınca Direk Forma Başvuruyolar ?

Beyler selamlar forumda herkes birbirine sallıyor örnek olsun yeni başlayan birine yardım edileceğine laf atılıyor. Script ismi değiştirip satınca laf ediliyor bizim ülkemizde nedense UYARMAK diye bir şey yok direk laf atılıyor aile bireylerine sövülüyor nedense bunu anlamış değilim. yeni başlayanlara yardım etsek ne olur.Yada Script ismi değiştirip satan birini uyarsak ne olur. laf atmaktan daha iyi olur.daha birşey demek istemiyorum büyük ihtimal benim yazdığıma laf eden 2-3 kişi illa olur alışacağız artık ne yapalım :) seviliyorsunuz iyi forumlar
çok haklısın dostum

Biz türküz türk hiç komşusnun iyiliğini isteyen türk gördün mü? Öyle Tuhaf Çıkarcı Bi Milletiz Ülkenin basındakilerden anlamıyor musun? Hırs ve istekleri için Hak yiyip ben müslümanım diyen bi milletten ne beklersin O yüzden sen kendi kişiliğine önem ver Kendin Onların yaptıklarını yapma

Sırf Bişeyler kazanmak için Sunucuları Vurup 2 gün sonra Gelip VDS Satmaya calısanlar var bu alem de Biz kendimizden sorumlu olalım onların yaptıklarını yapmayalım yeter

AHBE AGAM ZAMANIN DA BENDE AÇTIM BÖYLE BİR KONU BOŞ KONU DENDİ KAVES AB İM GELİP SALLADI KENDİNCE BİŞİLER ÇIKTI .D UMURSAMA S* ET GEÇ

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!