Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

NightClub Script ( Paylaşım )

W3T3R4NN

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Öncelikle Herkese Merhaba Bu gün sizlere çok uzun zaman önce bulduğum ve üzerini editlediğim scriptimi paylaşacağım NightClub Gta V Online de bulunan Orjinal Yerindedir. Yardım isterseniz veya Hata olursa ulaşabilirsiniz Discord : Ϟ вαтυяαℓρ#8986

Kurulum ( İstek Gelirse Videosunu Çekebilirim )

İndirme linkinden rar dosyasını indirip klasöre çıkarın ( dosyaların ismini değişebilirsiniz sorun yaratmaz önemli olan start vermek unutmayın )
daha sonra içindeki dosyaları resources dosyasının içine atın
yaptıktan sonra server.cfg den startlarını verin ( Meslek Dosyası içinde entegrelidir sizin için ayarladım )
yapacağınız başka bir şey yok serveri açıp oynayabilirsiniz diğer şeyleri ayarladım yardım gerekirse ulaşabilirsiniz yorumdan yada discorddan

İstediğiniz scirpt varsa yorumlara yazarsanız bulmaya çalışırım. Elimde Motel Map var yani motelin haritada ki yerine dekarosyan internette arayarak bulmuştum istek gelirse eklerim Add On olarak mevcut

Ellerinize sağlık bunu arıyordum.

Güzel paylaşım eline sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!