Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

VORP BENZERİ YEMEK BARI VE HAZIR STRESS SİSTEMİ

• Konbuyu başlatan Blaxman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 52
  • Görüntüleme 10K

Blaxman

Üye
FT Kullanıcı
stress artması resim linki 1 :
stress azalması resim linki 2 :
scriptten görüntüler 3 :
indirme linki:
virüs total:

not: mythic_notify stresiniz arttı diye bir bildirim spammı olmaz

Kurulum: Eskilerini aratıp hepsini silin cache dosyasındanda silin içindeki klasörü resource dosyasına atın içini açın server cfg den startlarını verin

DF
Son düzenleme:
resim linki:
indirme linki:
virüs total:

Kurulum: Eskilerini aratıp hepsini silin cache dosyasındanda silin içindeki klasörü resource dosyasına atın içini açın server cfg den startlarını verin
Başarılı ve kaliteli paylaşım. Hakkını vermek gerek. Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha güzel olabilir.

DF
linki güncellendi.
stressin azalmasının olmadığını fark ettim ekmek ve su içince stressiniz azalmasını getirdim onun için linki güncellendi üst taraftan 2 resim linkine tıklayarak görebilirisiniz

DF
Son düzenleme:
S severus07 anladıgım kadarıyla acıktıgın zaman, ancak bunu silah sıktıgın zaman vs.'de yapabilirsin.

DF
stresin silahla ateş edince artar yemek yiyince azalır

DF
Silah sıktığı zaman ben başka script ayarladım ancak paylaştıgında var mı bılmıyorum

Kod:
Citizen.CreateThread(function()
    if IsPedShooting(GetPlayerPed(-1)) then
        TriggerEvent('esx_status:add', source, 'stress', 500000)
    end
end)

DF
Client Dosyasının En altına in görüceksin

DF
sağ üst tarafta stress arttı v.b yazısını nasıl yaptın ?

DF
E Egegtav mythic_notify yardımı ile, basicneeds'i açtıgın zaman mythic_notify'i arat bulursun

DF
Keşke kime ait oldugunu ve izin almadan paylaştığını yazsaydın parayla satılan şeyleri alıp kafanıza göre paylaşmak size sadece haram yemekten başka birşey getirmez. Hiç birşey yapamayan insanların birşeyler için sabah akşam emek harcayanlara gösterdiği saygı bu kadar. Konu kapatılsın yada kapatılmasın bunu yapmak size sadece kötülük getirecek emin olun

DF
en azından insanları dolandırmıyoruz dostum:)

DF
art niyetli yapmadım yapamayanlar vardı onun için paylaştım

DF
Kim kimi dolandirmis onuda solersen bilelim insanlarin ugrastiklari seyleri izinsiz paylasicaksin bide burda üste cikicaksin discord ismini paylasirsan yada bunu kimden edindigini o degersiz insanlarlada iletisimi keseyim. Insanlar yapamadi diye sanki baban yapmis gibi paylasicaksinn ha ben hakkimi haram ediyorum elbet herseyin hesabi gorulecek

DF
M Muhittin cssden yapılan birşey bilen birkişi için zor birşey değil herkes yapabilir belki arkadaş kendisi yaptı

DF
buna kanaman var felan nasıl ekliyebiliriz yardımcı olurmusun

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!