Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

NEXT ROLEPLAY | KALİTELİ SCRİPTLER | WHİTELİST | www.areraweb.com |

Güncel

Seviyeli Hacker Tableti Eklendi

9150

Banka Tasarımları Değiştirildi .
/atm komutu eklendi

9151

9152

GÜNCEL

İNVENTORYHUD CSS DÜZENLEMESİ YAPILDI

9410

ARTIK TELSİZ KULLANDIGINIZDA ELİNİZE TELSİZ GELİYOR.

9411

TELSİZ CSS DÜZENLEMESİ YAPILDI

9412

Discord davet linki bozulmuş.

davet linki güncellendi .

nextRP Discord adresine gelmeyi unutmayın.
ilgili ve cana yakın yönetim bence bi deneyim derim

Sistemler fena gözükmüyor fakat şöyle bir öneride bulunmak isterim; tanıtımı biraz yazı biçimi, görsel olarak düzenlerseniz güzel olur. Tanıtım içerisinde logo göremiyorum, logo sizi temsil eder. Bunun yanı sıra hacker sistemi çok op gibi gözüküyor. Umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz, güzel yerlere gelirsiniz. Bol şans dostlar. ?

Sistemler fena gözükmüyor fakat şöyle bir öneride bulunmak isterim; tanıtımı biraz yazı biçimi, görsel olarak düzenlerseniz güzel olur. Tanıtım içerisinde logo göremiyorum, logo sizi temsil eder. Bunun yanı sıra hacker sistemi çok op gibi gözüküyor. Umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz, güzel yerlere gelirsiniz. Bol şans dostlar. ?
Teşekkürler,Hacker Sisteminde Ne kadar Seviye Atlarsan O Kadar EXP Elde Edersin Bu EXP'lerlede Bu Araba bozma Hesap Hackleme Gibi Özellikleri Açarsın EXP Atlamakta İnan Zor Ayrıca Önerin İçinde Teşekkürler. ❤

Günlük 4 adet hack yapma hakkınız var eğer başarılı olursa 0 ile 10 arasında xp veriyor başarısız oldugunuzdada aynı şekilde 0 ile 10 xp arasında xp kaybediyorsunuz artı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!