Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım New QBcore inventory Edv inspired css rework

ayhan

Üye
FT Kullanıcı
New qb inventory css tasarımları fazla olmadığı için default css tasarımı da çoğu kişinin göz zevkine uymadığı için beğenilmiyordu
Old qb de zaten Raider RA1DER nickli arkadaş edv inspired inventory css yapmıştı NewQb ye de ben yapım dedim
Daha hazır olmadığı için paylaşmak istemedim ufak bi tanıtım yapmak istedim
İllegal ve polis itemleri krımızı mavi gözükecek halde ayarlaması , hotbar vs yapılacak bundan sonra paylaşmayı düşünüyorum

1701463235404.png

Son düzenleme:
Etiketi yanlış kişiye atmışsın. RA1DER RA1DER olacaktı.
Madem "paylaşmayı düşünüyorsun" o zaman bir kaç info veriyim.
Birebir benzemesini istiyorsan ya da yandan yemişi olmasını, şunları yapman gerekiyor ;
Text Shadow, Background Blur.
Weight ve amount ayrımı ( 1 (1.0) muhabbeti )
Item Info ( eşyanın altında çıkacak ( ps & lj gibi )
Eşya 1 - 5 slotlarında ise arkada gözüken sayıların silinmesi
Uğraşmak istersen inventory notify
İşsizim, direkt aynısını yapıcam diyorsan da slotları büyütüp hotbarı 1 - 2 tık yukarı almalısın. 2 İdealdi sanırım.

VentreGod VentreGod QBCore için yapmaya başlamıştı aslında da saldı. Çoktan paylaşmış olurdu..

Birebir benzemesini istiyorsan ya da yandan yemişi olmasını, şunları yapman gerekiyor ;
İşsizim, direkt aynısını yapıcam diyorsan da slotları büyütüp hotbarı 1 - 2 tık yukarı almalısın. 2 İdealdi sanırım.

VentreGod VentreGod QBCore için yapmaya başlamıştı aslında da saldı. Çoktan paylaşmış olurdu..
Öneriler için eyw

Weight ve amount ayrımında sıkıntılar çektim pek fazla aram yok css lerle sende eğer örnek kodlar varsa paylaşabilirsen benle mutlu olurum

Bence forum olarak bu konunun üzerinde hepimizin yardımlaşması gerekiyor sonuçta yeni qb-inventory için bir css yok olsa da eskisi için uyumlu zaten css'i şuan yetersiz ui tasarımı bilen arkadaşlar buraya önerilerini yazması ve yardımcı olması iyi olur.

Weight ve amount ayrımında sıkıntılar çektim pek fazla aram yok css lerle sende eğer örnek kodlar varsa paylaşabilirsen benle mutlu olurum
Yanlış hatırlamıyorsam sadece js'den ayrılıyordu. Bende örnek kodlar yok ama lj ve ps inventory içerisinde var. Orada ayrılmış durumdalar.

Bence forum olarak bu konunun üzerinde hepimizin yardımlaşması gerekiyor sonuçta yeni qb-inventory için bir css yok olsa da eskisi için uyumlu zaten css'i şuan yetersiz ui tasarımı bilen arkadaşlar buraya önerilerini yazması ve yardımcı olması iyi olur.
Bu envanter için uğraşmaya pek değmez. QBCore envanteri yeniliyor. Tabii ne kadar sürer bilinmez ama onu beklemek daha iyi olacaktır.

Eline sağlık bende yapmıştım geçen hafta buda benimki
1701490329681.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!