Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Nedenini bilmediğim Ban

batuhnglr

Üye
FT Kullanıcı
Dün saat 14:30 gibi her zamanki sunucuma girmek istedim ama sanırım İspanyolca şu bildiriyi aldım ve dünyam başıma yıkıldı daha yeni bağış yapıp paket almıştım ve hile vb. şeyler kullanmamıştım başka sunucuya gireyim dedim ve aynı bildiri geldi ama sonra arap sunucusuna girmeyi denedim ve girebildim ve bir başka yabancı freeroam sunucuya sonra kafam iyice karıştı silip tekrar yükledim,modemime reset atıp yediden kurulum yaptım olmadı.Sonra bir arkadaşıma verdim hesabı girebilecek mi diye.Ve gayet normal bir şekilde giriş yaptı ip'min fivemturk.com dan ban yediğini düşünüyorum ama neden bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.Elim alçıda tek elle oynayıp zevk aldığım tek oyun lütfen es geçmeyin yardım edin.

Bu konuyu girmeye çalıştığınız sunucu sahipleriyle veya yöneticileriyle konuşmanız gerek. Kullandıkları bir script herhangi belirsiz bir sebepten banlanmanıza yol açmış olabilir.

Bu konuyu girmeye çalıştığınız sunucu sahipleriyle veya yöneticileriyle konuşmanız gerek. Kullandıkları bir script herhangi belirsiz bir sebepten banlanmanıza yol açmış olabilir.
peki bu banımın açılacağı anlamına mı geliyor ?

tek bir sunucuda olan bişi değil sanırım fivemturk.com kullanan tüm sunucular
anticheat a yakalanıp ban yemiş olabilirsin serverbutik anticheat kullanan bütün sunucularda global önlem olarak banlanıyorsun yani servetbutik anticheat kullanan bir sunucuda hile açmaya çalışıp ban yediysen bütün bu anticheate kullanan sunuculardan ban yiyorsun

anticheat a yakalanıp ban yemiş olabilirsin serverbutik anticheat kullanan bütün sunucularda global önlem olarak banlanıyorsun yani servetbutik anticheat kullanan bir sunucuda hile açmaya çalışıp ban yediysen bütün bu anticheate kullanan sunuculardan ban yiyorsun
hile açmış olsam zaten buradan yardım istemem :)

banlandığın sunucun yetkilisiyle konuşabilirsin onun dışında burdan daha fazla bir şey yapamazsın
Kanka adamlar nereden ban yediğimi bulamadılar ki ilk onlarla konuştum artık son çare olarak buraya geldim dedim belki buranın bir şeyi vardır buradan banı açtırabilirim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!