Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım nc-bodycam video records

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nccore

Üye
FT Kullanıcı
Discord
NC#1881
//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zamanında Domino Domino arkadaşımızın kurucularından olduğu sunucunun logosunu ve hikayesel tanıtım videosunu neden çaldınız?

Zamanında Domino Domino arkadaşımızın kurucularından olduğu sunucunun logosunu ve hikayesel tanıtım videosunu neden çaldınız?
Herhangi bir şekilde çalma bulunmuyor kendisi zaten eskilerden kardeşim gibi insandı. şuanda konuşmuyoruz. logo ve videoya gelincede logo zaten darp fivem yada darp.png yazınca ilk görsel aramalarda çıkmaktadır. videoya gelince sesi metne dönüştür diye bir sürü web sitesi mevcut ordan videoyu indirip sesi metne çevirip metni sese değiştir yada ekibimizden bir kız arkadaşımızın sesini kullanarak yapabilirdik sadece. hatırlansın istedik.

Herhangi bir şekilde çalma bulunmuyor kendisi zaten eskilerden kardeşim gibi insandı. şuanda konuşmuyoruz. logo ve videoya gelincede logo zaten darp fivem yada darp.png yazınca ilk görsel aramalarda çıkmaktadır. videoya gelince sesi metne dönüştür diye bir sürü web sitesi mevcut ordan videoyu indirip sesi metne çevirip metni sese değiştir yada ekibimizden bir kız arkadaşımızın sesini kullanarak yapabilirdik sadece. hatırlansın istedik.
Bu kullandığınız logonun yasal olarak telif haklarını aldığınızı göstermez. Ben sadece arkadaşı uyardım, üstüme düşen bu. İyi forumlar dilerim.

Bu kullandığınız logonun yasal olarak telif haklarını aldığınızı göstermez. Ben sadece arkadaşı uyardım, üstüme düşen bu. İyi forumlar dilerim.
Kusura bakmazsanız eğer bu konudan şikayetçi ise bilal gelip burada kendi belirtebilir o yüzden tartışmanın bir anlamı yok üstünüze düşen bir konu olduğunu da düşünmüyorum. Rahatsız olan rahatsızlığını belirtir İyi forumlar.

Kusura bakmazsanız eğer bu konudan şikayetçi ise bilal gelip burada kendi belirtebilir o yüzden tartışmanın bir anlamı yok üstünüze düşen bir konu olduğunu da düşünmüyorum. Rahatsız olan rahatsızlığını belirtir İyi forumlar.
Logo kiminmiş :D

Son düzenleme:
^^ dönüş bekliyorum

Son düzenleme:
Üstüme düştü ki, arkadaşı etiketleyerek durumu haberdar ettim. Lütfen düşüncenizi kendinize saklayın. İyi forumlar.

adam benim scrtipimi çalmış satıyor hocam sen ona mı takıldın :D ucube herif bide nc bodycam yapmış adını.
Eklentinin ne olduğunu bile incelemedim fakat arkadaşın yapmış olduğu şey doğrultusunda sizinle aynı fikirdeyim. (ucubeymiş harbiden)

Öncelikle etiket atıp bilgilendirme atan L lookThrow a teşekkür ederim. DARP projesi hala hazırda bir çok sunucuya olduğu gibi danışmanlık yaptığım sunucular arasından yönetimini ele alıp daha sonra yönetimini bıraktığım bir proje projenin tüm yasal hakları sahibinde saklı olmakla beraber gördüğünüz tüm içerikler, metinler, videolar, senaryolar tarafımca yapılmıştır. Tüm bu nedenlerle projenin içerikerini kullanan dostum bana yazdı ve kaldırmasını rica ettiğim gibi kaldırdı bu konuda bir sorun yok ki kullandığı script de bize ait değil her iki tarafa da ilgisi ve bilgilendirmesi için teşekkür ederim.

Öncelikle etiket atıp bilgilendirme atan L lookThrow a teşekkür ederim. DARP projesi hala hazırda bir çok sunucuya olduğu gibi danışmanlık yaptığım sunucular arasından yönetimini ele alıp daha sonra yönetimini bıraktığım bir proje projenin tüm yasal hakları sahibinde saklı olmakla beraber gördüğünüz tüm içerikler, metinler, videolar, senaryolar tarafımca yapılmıştır. Tüm bu nedenlerle projenin içerikerini kullanan dostum bana yazdı ve kaldırmasını rica ettiğim gibi kaldırdı bu konuda bir sorun yok ki kullandığı script de bize ait değil her iki tarafa da ilgisi ve bilgilendirmesi için teşekkür ederim.
Kendisinin de belirttiği gibi projeye ait marka ismi ve marka profil fotografları Aslan adlı kişiye aittir. Tekrardan bu konuda hassasiyet gösterip bilgi veren ve hassasiyet göstererrek bana ait içeriklerin kullanımını anında sonlandıran dostuma teşekkür ederim.
Dipnot: Esinlenilmek çok güzeldir bir şeylerin doğru yapıldığı anlamına gelir ancak bir şeyin direkt olarak kopyalanması hoş değil :)

Merhaba,

Konu Tarafımca incelemeye alınmıştır.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!