Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket MURCHLE ESX PAKET (ÜCRETLİ, GÜNCEL, OPTİMİZE SCRİPTLER)

Murchle

Üye
FT Kullanıcı
es_extended 1.1

İlk önce Konuma şöyle başlayayım. Ben Aktif olarak paket geliştirip Sonra Satan biri Değilim. yapımı bana ait olan, kendi sunucumda uzun süreler kullandığım paketi bazı olaylardan dolayı satışa sunuyorum.

Paket Özelliklerine gelirsek kullandığım sunucuda 40 gören sıkıntısız bir paket. 64kişiye kadar destekleyeceğinin garantisini verebilirim ama 64 ten sonrası için çokta söz veremem hem kendimi hem alıcıyı kandırmış olurum.Fivem 64 kişiden sonra ne kadar iyi pakette olsa bir can çekişme yaşıyor bu paketin özellikleriyle alakalı olduğu kadar fivem ile de alakalı kişinin sistemi ilede alakalı..Yani kısaca bu paket 64 kişiyi kaldırır sıkıntısız bir şekilde 64 den sonrası için söz veremem. Resmon değerleri bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterdiği için çok yorum yapmayacağım ama ortalama resmon 3-3.5 bunda birazda casper laptopumun etkisi var Bilgisayarım İyi dersem Heralde Çarpılırım :) Fps konusu ise vd ile birlikte 75-80 Arasında değişiyordu şu anda aktif bir vds olmadığı için localhost 65 görüyorum . Şimdi Gelelim Paketteki Scriptlere Ve Özelliklere Bu arada paketin özellikleriyle ilgili kabaca üzerinde durdum. discord adresimde herşey en ince ayrıntısına kadar anlatışmıştır. Discorddan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz Geçelim Pakete...

ENVANTER , TELEFON , F3 MENÜ , MOTEL , BAGAJ , KİŞİ ETKİLEŞİM MENÜSÜ
--------------------------------------------------------------------------------------------

= Telefondaki Arananlar uygulaması Polis Tableti İle uyumludur.

= Motel Sistemi satın alınabilir ev mantığıyla yapılmıştır.Eve arkadaşınızı davet edebilir ikeadan aldığınız eşyalarla evinizi döşeyebilir isterseneniz evinizi satabilirsiniz sadece tek bir eve veya motele sahip olabilirsiniz.

TEMEL SCRİPTLER
---------------------

✅

✅

✅

✅

✅

✅

✅

✅

✅

✅

✅

MARKET SİSTEMİ: 20'den fazla satın alınabilir market sistemi. Market satın alabilir mağazanıza ürün ekleyebilir işler iyi gitmesse marketinizi satabilirsiniz.Marketteki Tüm Eşyalar(İtemler) Kullanılabilir özelliktedir.

LEGAL VE İLLEGAL İŞLER: Legal ve İllegal olmak üzere bir çok meslek bulunmaktadır.İllegal yapanlar için Mesleklerin yanı sıra Soygunlar Biraz daha Tutulmuştur.

LEGALLER:

------------

İLLEGAL İŞLER:
-------------

?‍?

?‍?

SOYGUNLAR: soygun sırasında gereken Malzemeleri Soygun Marketinden temin edebilirsiniz.
--------------
,

WHİTELİST MESLEKLER
---------------------------
, , , , ,

, , , , , , , ,

? , ,

? ,

, , ,

BİRTAKIM SCRİPTLER:
-------------------------

MARKETTEKİ EŞYALARIN (İTEMLERİN) KULLANIMI (BİR KISMI)
-------------------------------------------------------------------------

SATIN ALINABİLİR EV SİSTEMİ: Bu sistem kasaba tarafında , karavan, ve şehir tarafında evler satın almanıza olanak sasğlar.Aldığnız evleri İkeadan aldığınız eşyalarla düzenleyebiliir
odanıza arkadaşınızı davet edebilir isterseniz evinizi satabilirsiniz.

SPORLAR:
oyun içinde birçok role ev sahipliği yapacak olan futbol ve basketbol sporları.Birçok Tuş kombinasyonları mevcut.Sut çekme aşırtma topa koyma basket topu sektirme basket atma vb.

,

,

YMAPLER:

,

, ,

MODLU ARAÇLAR:

---------------------
,

Elimden Geldiği kadar Detaylı Anlatmaya Çalıştım.Alacak Olan kişinin Aklında soru işareti kalmasını istemiyorum..Göstermediğim Temel Scriptler ve Birkaç Script Var nemi bunlar Hemen Alt Alta Sıralayayım:

EHLİYET KURSU=Bunda farklı olan şey sınav bittikten sonra size bir eşya veriyor sürücü belgesi diye bunu karakola götürüp roldeki polis arkadaşa veriyorsunuz bir miktar para ile birilkte oda size depodan ehliyetini veriyor rol paslamak amacıyla böyle bir sistem kurdum.

RENKLİ TAB MENÜ VAR

RENKİ MAP VAR

SIRTTA SİLAH GÖZÜKME

Q+E İLE BAYILMA,CTRL İLE EĞİLME, X İLE ELLERİ KALDIRMA, B İLE PARMAKLA İŞARET ETME, /YAN İLE YAN KOLTUĞA GEÇME, SHİFT + E İLE ARAÇ İTTİRME, LEFT ALT İLE İD GÖRME

GERÇEKÇİ SİLAH SESLERİ

G İLE ADAM SOYMA, KİŞİNİN ELLERİNİ HAVAYA KALDIRMASI GEREKİR

CANIN YARIDAN AZ OLUNCA YARALI YÜRÜYÜŞÜNE GEÇME

/F2FİX = F2 BUGA GİRDİĞİNDE
/F3FİX = F3 BUGA GİRDİĞİNDE
/ANİMFİX = ANİMASYON BUGA GİRDİĞİNDE
/TELFİX
= TELEFON NUMARASI GÖZÜKMEDİĞİNDE VEYA BUGA GİRDİĞİNDE

OYUNA GİR ÇIK YAPMADAN BUGLARDAN KURTULMANIZA YARAR.

TEMİZLİK BEZİ, TAMİR KİTİ, ARAÇ KONTRATI,BODYCAM,DÜRBÜN,TERMAL GÖRÜŞ, GECE GÖRÜŞÜ,TAKİP CİHAZI,DRONE,DOKTOR POLİS VE ŞERİF GPSİ

İTEM HALİNDE SİLAH LİSANSI YİNE EHLİYET İLE AYNI MANTIKLA BELLİ BİR PARA KARŞILIĞINDA SİLAH RUHSATINIZI POLİS ARKADAŞLARDAN ALABİLİRSİNİZ.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paket bu Şekildedir.Pakette değinecek bir kaç husus var. Ben Şimdi burdan çıkıp bak bu scriptlerin hepsini ben yazdım bu scriptlerin hepsi paralı dersem bana derler ki at yalanı ... inananı.
doğru derler. çünkü öyle.Ama bu demek değil ki burda emek yok burda 3 yaşındaki çocukta yapar paketi yok. Allaha şükür ben sunucumda bu paket sayesinde baya iyi para kazandım aylık kendime 1000 lira gelirim oluyordu . VDS team speak ve anticheat ödediğimden hariç. Ben scriptlere para vermedim gidip bir scripte para yatırmadım. ama şunu dersem yalan olmaz hatalara buglara ve ödediğim parayı ben bilirim.Sen bir pakette en iyi scriptleri kur o bug yaratıyorsa insanların oynamasına bir engel yaratıyorsa benim için hiç bir önemi yoktur.Zamanı geldi Bugunu hatasını ben fixledim zamanı geldi kod bilgimin yetersiz kaldığı yerlerde devoloper arkadaşlardan yardım aldım . Sonuç olarak bulur buluşturur bu scriptleri pakete atarsın ama bunların hepsinin uyum içinde çalışmasını server tarafında çekilmesinı dataya ne kadar yük biniyor mu binmiyor mu fps optimizasyonu hatasını bugunu halledemedikten sonra benim için değersizdir o paket.

bu pakette daha ne olabilir sorusuna söyle bir cevap vereyim. Disc envanter olmasını isterdim.Yapabilir miydim yapabilirdim ama bu envanter kadar hatasız be bugsuz olmazdı.Bu yüzden bu topa hiç girmedim.Evet esx envanter biraz eski hatta baya eski ama bu envanterin bugüne kadar bana bir sorun yarratığını görmedim.Kafam rahat oluyordu en azından Hatasız Bugsuz.Disc envanterde bu işin içinden nasıl çıkabilirim konusunda düşüncelerim vardı o yüzden dediğim gibi hiç yaklaşmadım. Ama bir pismalığım yok.Çünkü bu envanterden çok memnundum. Kısacası Böyle arkadaşlar anlattığım gibi discorduma gelerek fiyat bilgisi ve paketle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Forumda Çok konu açan biri değilim hatta hesabı bugün oluşturdum forum kurallarına aykırı birşey yaptıysam af ola. TEŞEKKÜRLER...

DİSCORD ADRESİM: murchle#4123

Son düzenleme:
eqweqeqewqeeqeqweqe

sakın dediğimi yanlış anlama fakat artık bu devirde esx envanter kullanan kalmadı be dostum.

DrenkModraof DrenkModraof estağfurullah hocam herkese saygım var yorumunada katılıyorum. Hatta konuda belirttim keşke daha güncel bir envanter kullansaydım ama dediğim gibi eski olsa bile ben bu envanterden hiç sıkıntı çekmedim kafam rahattı oyunculara sıkıntı yaratmıyordu . Ama Dediğin doğru.

güncel script yazıp esx envanter kullanınca gelen pişmanlık hissi ?

valla öyle bir pişmanlık hissim yok ama .. yapıp buraya geldiysen onun pişmanlığıyla karıştırmış olabilirisin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık çok güzel olmuş fiyat hakkında bilgiye nerden ulaşabilirim ?

kanka eline sağlık ama pek güncellik göremedim.

sadkadnadd sadkadnadd discord adresimi aşağıya bıraktım bakarsanız görürsünüz hocam.

EnesBey EnesBey piyasada şu anda kullanılan scriptler (Envanter hariç) Ama yinede Görüşün için Teşekkürler.

+GÜNCEL

Paketi satın aldım arkadaşın anlattığından bir eksik yada ne bir fazla neyse o. Kurulumunda yardımcı .Fps konusunda korkuyordum açıkcası VDS kurdugumda 75fps alıyorum bir sıkıntı yok güzel paket??

Son düzenleme:
sadkadnadd sadkadnadd ilk önce teşekkürler.Memnun kaldıysan ne mutlu pakete bir iki güncelleme gelmiştir.

Kasabaya Hastane Eklendi.
Kasabaya Mekanik eklendi.
Balta ve kazma ile yapılan madencilik ve odunculuk kasaba meslekleri eklendi.
Çiftci Mesleği Eklendi.

+ Olarak isteyen arkadaşlara yeni çıkan telefonla yüz yüze konuşma scripti ilave edilir.
Scriptin fiyatı 360 TL olmasıyla paketi alan arkadaşlar 200tl ye denk gelmektedir.

+ güncel 1hafta geçerli % 25 indirim .

+ Güncel (pakette isteğe göre düzenlemeler yapılır.)

+ Güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!