Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

! ????? ??? #0031 'i tanıyan var mı?

• Konbuyu başlatan mojomi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 778

mojomi

Üye
FT Kullanıcı
Sevgili arkadaşlar bu arkadaşı tanıyan bana ulaşabilir mi?

Discordu:
! ????? ??? #0031

Son düzenleme:
Kral bu nece Sorudur Dolandırıldın sanırsam

tanımıyorum ama ne yaptığını çok merak ediyorum

Parlament adın da, sürekli isim değiştiren sözlerini tutmayan, insanları dolandıran birisi önceden Avalon adın da sunucusu vardı, kendisi ile bir kac kez yan yana geldik, ilerleyişimi hazmedeyip discord sunucuma saldırdı anticheat sağladığım da serverbutik de barınıyordu ücretini ödemedi, zaten cok düşmanı vardı piyasa da, size gelip DDoS atarım sizi düşürürüm gibi cümleler ederse 50-70 liralık merdiven altı firmalar dan hizmet almıyorsanız sizi düşüremez burda isim vermek istemiyorum ama, düşmeyen sadece 2 host var düşmeleri icin de cok güclü hat saldırılarına ihtiyac var ki işinin en iyileri hızlı fixlerler, reklam olmaması icin söylemiyorum kısacası güvenmeyin inanmayın, ve vururum derse gülüp gecin :p

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!