Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

(Motel)

tersteknisyen

Üye
FT Kullanıcı
Kurulum:
- Öncelikle HeidiSql'inizde bulunan Motel ve owned_motel bu iki kısmı sağ tık yapıp Düşürün. sonra HeidiSql kapatıp tekrar Çalıştırın. (veya boş bir alana sağ tıklayıp 'yenile' yapabilirsiniz).
- Rar'ın içindeki dosyaları sağ tık yapıp Buraya çıkart seçeneğine tıklayıp çıkartın.
- Çıkartmış oldugunuz Klasörü Oyun Paketinizin kurulu oldugu dizine girip ESX Scriptlerin bulundugu kısıma atın. (Not: Eğer bu dizinde motel scripti var ise ve eger çalıyor ise mutlaka yedeğinizi almayı unutmayın).
- Server.cfg den Startı verebilirsiniz.. :)

İndirme Linki:

VirüsTotal

Harita Konumu

DF
İçeri girdiğin de bazen içerde kalıyor bu durumda napmamız gerek ?

DF
İçeri girdiğin de bazen içerde kalıyor bu durumda napmamız gerek ?

Bu genelde olan bir hata değil. yani ilk defa karşılastıgım bir durum. sebebini bilmiyorum açıkcası. kurulumda bir hata olmus olabılır. tekrar temiz bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

DF
Aranıyor herkes tarafından :) Teşekkürler gâyet yararlı.

DF
Selamlar teşekkür ederiz paylaşım için. Yalnız her kiralayan kişi aynı odaya giriyor bu sorunu nasıl çözebiliriz?

DF
Merhaba Ben birden fazla oda ekledim mesela bir oda satın alınca diğerinin giriş bölümünün gitmesini ve sadece playerın satın aldığı bölümün gözükmesini istiyorum nasıl yapabilirim ?

DF
Oyun içi görsel atabilir misiniz zahmet olmaz ise ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!