Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MG Roleplay 1.0

Adrain

Üye
FT Kullanıcı
Hakkımızda
Uzun süredir rol yapan bir ve artık bizde sizin gibi çoğu sunucudan zevk alamıyoruz iyisiyle kötüsüyle fivemde çoğu sunucuyu gezdik eksikleri gördük çok güzel yönlerini gördük ve artık oynayacak bir sunucumuz kalmadığı için ekibimle bir sunucu açmaya karar verdik.
Sunucu hakkında
Makine özellikleri;
İ9 10900k
16ram
100gb ssd...
Sistemler;
Sunucuda alışılmışın dışında pek fazla script bulunmamaktadır Edrp üzerine yapılmış bir paket kullanıyoruz
(Şimdilik) fakat optimize konusunda fazlasıyla uğraş verdik amacımız farklı scriptler yaratmak değil rol kalitesini düzgün tutmaktır. Sizde bizim gibi bir sunucuda rol yapmak isterseniz discordumuza bekliyoruz.

MG Roleplay 1.0 Hud
Screenshot_65.png

MG Roleplay 1.0 İnventory
Screenshot_45.png
MG Roleplay 1.0 F3 Menu

Screenshot_28-min.png
MG Roleplay 1.0 MK2 Cars
Screenshot_43.png

Aşşağıdaki logoya tıklayarak discord sunucumuza erişebilirsiniz.

Son düzenleme:
bencede dostum fazla geliştirmişler tam olarak bu tarz konulara atılacak mütiş bi floodum var........
Dostum alışılmışın dışında işlerin varsa buyur gel seninle çalışalım burdan konuşmaya gerek yok ;)

+rep kalite te teca

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!