Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Meta roleplay (Meta yapıp rol paslayan sunucu) LKASDKADLKASKL

rrealspeed

Üye
FT Kullanıcı
Meta yapan buna rol paslama diyen sonra küfür edip banlayan ascendio adında bir sunucu.

Ekli dosyalar

• meta roleplay.png
    meta roleplay.png
    38.8 KB · Görüntüleme: 146
adamın yönetim şekline sanane kanki adam isterse bi oyuncuya paslar isterse illegal ipucu verir isterse vermez sana noluyor ?
dostum sıkıntı orada değil sıkıntı heriflerin ipucu dediği yerler gta5 deki yerlere bakın demesi sence bu mantıklımı? Ben sana şimdi franklinin evinde kokain var desem sen oraya gidipmi öğrenirsin yoksa franklin kim diye mi sorarsın ic olarak.Bu bir yönetim şekli değil rol bilgisizliği

hardrp isteyen sims oynasın

dostum sıkıntı orada değil sıkıntı heriflerin ipucu dediği yerler gta5 deki yerlere bakın demesi sence bu mantıklımı? Ben sana şimdi franklinin evinde kokain var desem sen oraya gidipmi öğrenirsin yoksa franklin kim diye mi sorarsın ic olarak.Bu bir yönetim şekli değil rol bilgisizliği
napsın adam icden duyurumu geçsin ekranına amk ne istiyon

AHAHAHAH

grammar kullanıyon ama türkçen düzgün değil daha

Bruh.Low rp sunucularda oynamak demek rol bilgisizliğimi demek dostum SADFKŞLSDFKLŞASLKŞFSLKFLŞKAS
Adamlar ipucu vermedi diye adamlara meta damgası yapıştırdın ipucu verilmemesinin meta ile ne alakası var onu anlamadım bence sen daha meta ne demek onu bilmiyorsun ondan dolayı dedim ic de insanlarla sosyelleşerek öğrenebilirsin mesela bu metaya mı giriyor LMAO

Adamlar ipucu vermedi diye adamlara meta damgası yapıştırdın ipucu verilmemesinin meta ile ne alakası var onu anlamadım bence sen daha meta ne demek onu bilmiyorsun ondan dolayı dedim ic de insanlarla sosyelleşerek öğrenebilirsin mesela bu metaya mı giriyor LMAO
IC'de öğrenmek isteyen benim zaten,sen ne anlatıyon?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!