Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru META DATA CREWPHONE MARKETTEN ALININCA SİLİNİYOR

Tunahan32

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
fivemturk.com
Discord
Limonsuz Soda#8328
herkese merhaba https://www.fivemturk.com/threads/crew-phone-ama-metali.32880/ konusundan aldığım script /telefonver ile verince gayet iyi çalışıyor fakat marketten alınca çalışmıyor nasıl yapabilirim bilen biri yardımcı olabilirmi ? orada marketten alınca kimlik oluşturması için kodları vermiş fakat qb-inventory\server\main.lua da nereye atacağımı bulamadım o kodları ne reye atmam lazım marketten telefon alınabilmesi için

Yani kısacası meta telefon u nasıl markette satabilirim
QB den çevirme bir inventory ve shops kullandigini varsayarak qb-shops içerisinde item eklerken info kismina yazdiracagin metadayi yazdirarak satin alinirken metadata yazdirabilirsin.
Bunu yapmadigindan dolayi meta datali item olayi da olmuyor marketten aldiginda.

aynı item olmayabilir bakman lazım

QB den çevirme bir inventory ve shops kullandigini varsayarak qb-shops içerisinde item eklerken info kismina yazdiracagin metadayi yazdirarak satin alinirken metadata yazdirabilirsin.
Bunu yapmadigindan dolayi meta datali item olayi da olmuyor marketten aldiginda.
discord üzerinden yardım verme şansın olabilirmi o dediğin şeyden dolayı %98 fakat bi tık yardım verebilirsen çok sevinirim sesli felan LimonsuzSoda#3011

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!