Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Merhaba Arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maresal61

Üye
FT Kullanıcı
Discord
maresal61
Herkese Selam Arkadaşlar,
0’dan qbcore alt yapı olarak kuracağım sunucum için Discord ve Oyun içerisinde güvenebileceğim yetkili ekibi kuracağım ilgilenen arkadaşlar olur ise discord’tan benim ile irtibata geçebilir küçük kardeşlerim şimdiden kusura bakmasın alım +19 dur istisnai durumlarda minimum 18 olabilir herkese iyi akşamlar kolay gelsin

Discord : maresal61

dostum dalga mı geçiyorsun arkadaşlık yolluyorum buyur kardeşim yazıp 5 dakika sonra çıkarıyorsun kafan mı güzel lan senin?

dostum dalga mı geçiyorsun arkadaşlık yolluyorum buyur kardeşim yazıp 5 dakika sonra çıkarıyorsun kafan mı güzel lan senin?
1 önce bi konuşmana dikkat et 2 arkadaşlık isteği yolluyorsun kabul ediyorum gerçi hangisinin bilmiyorum suan için bi istek yok buyur kardeşim yazıyorum 5 saat cevap vermiyorsun aktif olduğun halde ve ve anlık kabul edip yazıyorum bence sende bir sıkıntı var öyle bide abuk subuk konuşmalara girme bence :)

1 önce bi konuşmana dikkat et 2 arkadaşlık isteği yolluyorsun kabul ediyorum gerçi hangisinin bilmiyorum suan için bi istek yok buyur kardeşim yazıyorum 5 saat cevap vermiyorsun aktif olduğun halde ve ve anlık kabul edip yazıyorum bence sende bir sıkıntı var öyle bide abuk subuk konuşmalara girme bence :)
anlık? emin misin dostum yoksa şizofreni tanısı koymalı mıyım.

anlık? emin misin dostum yoksa şizofreni tanısı koymalı mıyım.
kardeşim sen muhtemelen zaten konuşma tarzına bakılırsa aciz bi karaktersin benimde karaktersizlerle işim yok iyi olmuş demek ne olduğunu ortaya koydun şimdi daha fazla kendinle muhattap etme beni sana zahmet uzaklaş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!