Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Menü gözükmüyor

HELLREYS

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar bu menü hiçbir şekilde gözükmüyor. Şuan ki gördüğünüz script ile alakası yok. Herhangi bir scriptte bu menü var ise ekranıma gelmiyor. Çözümü bilen veya yardımcı olabilicek varsa çok mutlu olurum.

DF

Ekli dosyalar

• IMG_0883.png
    IMG_0883.png
    311.3 KB · Görüntüleme: 14
benim bildiğim kadarıyla scriptte menü bulunmamaktaydı

DF
Konunun script ile alakası yok. Herhangi bir scriptte bu menü var ise açılmıyor. İlk başta script ile alakalı olduğu zannedip 3-4 kez değiştirdim fakat diğer bu menüyü kullanan scriptleri kurup onlarda da açılmayınca sorunun scriptte olmadığını anladım.

DF
Son düzenleme:
Arkadaşlar bu menü hiçbir şekilde gözükmüyor. Şuan ki gördüğünüz script ile alakası yok. Herhangi bir scriptte bu menü var ise ekranıma gelmiyor. Çözümü bilen veya yardımcı olabilicek varsa çok mutlu olurum.
"HideHudComponentThisFrame" native'yi grep win ile araştır muhtemelen bununla bi script görünmez hale getiriyordur. alttakiler ise native'nin değer tanımları. (help text yazan olabilir.)
72238

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!