Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Memnuniyetsizlik / Memnuniyet

• Konbuyu başlatan Nickk
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 642

Nickk

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar şuana kadar paket alıp veya tasarım veya developer hizmeti alıp pişman olduğunuz kişiler oldumu olduysa belirtesiniz kim nasıl nedir bilelim sessiz kalmayın .

Ve memnun kaldığınız beğendiğiniz kişileride yazabilirsiniz bizde ona göre adım atalım bence bana göre önemli bir şey bu mesajlarını bekliyorum anket altına

ADEZTR ADEZTR İşinin ehli, piyasada işini en düzgün yapan insanlardan biri. Gözünüz kapalı sunucunuzun developments, paket vs işlerinizi halledebilirsiniz.

Arkadaşlar şuana kadar paket alıp veya tasarım veya developer hizmeti alıp pişman olduğunuz kişiler oldumu olduysa belirtesiniz kim nasıl nedir bilelim sessiz kalmayın .

Ve memnun kaldığınız beğendiğiniz kişileride yazabilirsiniz bizde ona göre adım atalım bence bana göre önemli bir şey bu mesajlarını bekliyorum anket altına
Referansı çok olan kişilerden almanızı öneririm ve QBCore olmasına dikkat edin. Adez V5.5 almanızı önermem paket elime 3.kez geçti ve içine az çok bakarak test ettim ama pakette tamamen 3-4 script ile başkaların gözlerini büyütüyorlar

Son düzenleme:
Teşekkürler başka öneriler var mı arkadaşlar Bekliyorum yorumlarınızı

Referansı çok olan kişilerden almanızı öneririm ve QBCore olmasına dikkat edin. Adez V5.5 almanızı önermem paket elime 3.kez elime geçti ve içine az çok bakarak test ettim ama pakette tamamen 3-4 script ile başkaların gözlerini büyütüyorlar

anladım çok teşekkürler qbcore zaten bakınıyorum genel olarak peki reklam sunucuma çekiceğim arkadaşları nasıl bulmam lazım hangi yolu izlemem lazım sizce

anladım çok teşekkürler qbcore zaten bakınıyorum genel olarak peki reklam sunucuma çekiceğim arkadaşları nasıl bulmam lazım hangi yolu izlemem lazım sizce
Forum üzerlerinde reklam verdirtebilirsiniz onun haricinde eskiden bir belirli abonesi olan youtuberlara ücret karşılığında veriliyordu

Hiç bir zaman en iyisi en güzeli demedim. Bir paket yaptık ve satıyoruz. Sağda solda da en iyisi diye övmedim abartmadım. Paketi alan insanların yorumları ile şekilleniyor her şey. Ayrıca neden begenmedigin paketin zamanında scriptlerini çalıp seni yakalayınca scriptleri leakleyen sen degilmiydin yanlışmı hatırlıyorum

Sana tavsiyem kimsenin emegiyle oynama kardeşim, bu piyasada büyümek istiyorsan dost edin düşman degil.

Sana tavsiyem kimsenin emegiyle oynama kardeşim, bu piyasada büyümek istiyorsan dost edin düşman degil.

kimseyle asla düşmanlığım olmaz benim zaten o karakterde biri değilim düşman kelimesi zaten saçma, bir şey alıcak ediceksem parasını veya hakkı neyse onu verir alır kulanırım. Demek istediğin buysa tabiki. Ne yazsam kendimi tanıtamam anlatamam sohbet muhabbetsiz yazılar sadece yazıda kalır. Elbet bir gün tanışmak nasip olur iyisi nasip olur umarım.

Hiç bir zaman en iyisi en güzeli demedim. Bir paket yaptık ve satıyoruz. Sağda solda da en iyisi diye övmedim abartmadım. Paketi alan insanların yorumları ile şekilleniyor her şey. Ayrıca neden begenmedigin paketin zamanında scriptlerini çalıp seni yakalayınca scriptleri leakleyen sen degilmiydin yanlışmı hatırlıyorum

teşekkür ederim yorumun için anket altında tartışmaya gerek yok elbet satıcıdan çok alıcının görüşleri önemli hakkında hayırlısı ADEZTR ADEZTR
Not:Adezin yorumunun cevabı bana değildir arkadaşlar yanlış anlamayın benim adezle bir alışverişim olmadı

kimseyle asla düşmanlığım olmaz benim zaten o karakterde biri değilim düşman kelimesi zaten saçma, bir şey alıcak ediceksem parasını veya hakkı neyse onu verir alır kulanırım. Demek istediğin buysa tabiki. Ne yazsam kendimi tanıtamam anlatamam sohbet muhabbetsiz yazılar sadece yazıda kalır. Elbet bir gün tanışmak nasip olur iyisi nasip olur umarım.
sana demedim kuzen

Merak ettiğim için alıp baktım ve test ettim beğenmedim daha sonrasında anka rp denilen sunucuda scriptleriniz rarlanıp onlara bir paket yapılacaktı orada yine denedim. Ayrı etten doğruyu söylemem düşman edinmeme sağlıyorsa TR problems :) neyse ne yapıyorsanız yapın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!