Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım MEGA ARŞİV DAHA BÜYÜĞÜ YOK! | THE EPHESUS MONOREPO | GELİŞTİRİCİ VE SUNUCU SAHİPLERİ İÇİN

mehmetefeerkan

Üye
FT Kullanıcı
Discord
marlboroghini
İçinde 1000+ Scriptin yer aldığı, sayısının daha da artmasını planladığım GitHub script arşivim ekteki linktedir.

Bu arşivde ücretli ve ücretsiz paketlerden çıkma scriptleri bulabilirsiniz. Nadir scriptler de bulunmaktadır, sadece bakmanız yeterli. Stream dosyalarını minimumda tutmaya çalıştım.

tanesine 500TL-600TL verdiğim 3 paketin scriptlerini de attım buraya, ondan MİNİMUM 1500TL'lik script var bu linkte.

Asgard, Voul, Vortex ve Anka gibi büyük sunucuların da paketlerinin scriptlerini önümüzdeki günlerde atacağım. Raider'in Infinity ExtendedMode v1 ve v2 paketleri, bazı zombi paketlerinin de scriptleri de gelecek.

Lisansını kırdığım lame anticheat'leri de eklerim buraya.

Dostlar, lütfen "neden ayrı ayrı atıyosun awk paketleri yüklesene ne işimize yarayacak böyle" demeyin. Bu repository'nin üç işlevi var.
1-Bu arşivi ben geliştiricilik yaparken kod başında "haydaa, bunu nası yapacam? dur, şu script bu işi yapıyodu. Repoda bu var mı ya?" diye kod kesitleri almak için kullanıyorum. geliştirici dostlarımın da çalışma akışını oldukça hızlandıracağından kullanmalarını tavsiye ederim.
2-Sıfırdan paket toplayan arkadaşların da işini acccayip kolaylaştıracaktır eminim.
3-Sunucularına ekleme yapmak isteyen sunucu yöneticisi/geliştiricisi arkadaşların da işini kolaylaştıracaktır.

Şu an ESX scriptler mevcut sadece, daha sonra DD, NP, QQ, vRP, QB, BB, Xz gibi altyapıların da scriptlerini atacağım. Repo sürekli güncel tutulacak.

Scritplerin çoğunun SQL'i mevcut değil (SQL'i mevcut olanlar da var en az %30'unun mevcut). Bunun sebebi de çoğu scriptin satılmış/leaklenmiş paketlerden çıkmış olması. Ondan mütevellit sql bulunmayabiliyor scriptlerde.

Monorepo'nun ilk işlevi sadece kesit almak için kullanılmasıydı, scriptlerin alınıp startlanması ön planda değildi, ondan lütfen scriptlerin çalışmasının garantisini beklemeyin.

Daha sonra paketler için de bir Monorepo da oluşturmayı planlıyorum.
Buradan bir script alıp üstüne gitmekten çekinmeyin.
İyi forumlar.

DF
+rep gerçekten toxic olmadan topluluğu bir bedel olmadan geliştirmeye çalışan bir kişi

DF
Update, CR Leaks isimli leak Discord'unun şubat ayında alınmış full dump'ı eklendi. muhtelif altyapıların bulunduğu scriptler (nopixel, qb vesaire), leakServerDump_01 isimli klasörde Upload bitince erişilebilir olacaktır. İyi forumlar

DF
Müjde, Unmarked Leaks'in sunucu dump'u da eklenmiştir. Upload sürecinde.
Sırada "vağ" var ? Yok. Yapmıycam. Talep gelirsen "vağ" isimli malum siteyi olduğu gibi çekerim. Şu an için lüzum görmüyorum.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!