Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Meet Roleplay Dolandırıcılığı - Rezilliği

Kagan

?????????
FT Kullanıcı
Merhabalar ben kağan. Uzun süredir fivem üzerinde geliştiricilik yapıyorum. Bir kaç ay önce ERSOY#1395 ile bir proje işine giriştik bu projede ben geliştiricilik yapıyordum arkadaşım arasks0 koSS ise yöneticilik yapıyordu. Kullanmak için "Dehost v1" adlı paketi aldı ve bana gösterdi bu paketten devam edeceğiz diye. Bende tamam dedim paketi geliştirmeye başladım üzerinde fazlasıyla oynama yapıldı eski halinden eser kalmadı bu gün saat 22:00'da ersoyun oynuyorunda "Meet Development" Adlı bir sunucu vardı. Merak edip sunucuya katıldım ve dehost'a ait olan ve üzerinde oynamalar , geliştirmeler yaptığım paketin para ile satıldığını gördüm kendisine özelden yazdım. (YAPTIĞIM PAKETİ Mİ SATIYORSUN DERKEN EDİTLEDİĞİM DEMEĞE ÇALIŞTIM ŞAŞKINLIK İLE YANLIŞ YAZMIŞIM) Bedava paketi para ile satmanın saçma birşey olduğunu söyledim fakat beni dinlemedi

Paket SSleri

Benim SSlerim

Konuşma SS

Kısacası Dehost Tarafından Yapılan Paketi Alıp Geliştirdik Ve Bu Paketle Bi Sunucu Açtık Sunucu Kapandıktan Sonra Bedava Olan Paketi Satmaya Başladılar. Tamamen REZİLLİK!

Paketi ÜCRETSİZ Bir Şekilde Paylaşıyorum

Paketi İndir

Son düzenleme:
ERSOY#1395
! Jetlless#6445
CyreNN#1907

Dolandırıcı arkadaşların şahsi discord hesaplarıdır.

çiğköfte parasını free paket satarak çıkartan türko geçmiş olsun

satacağım paket free paylaşılınca benim sıfad
unknown.png

Arkadaşlar kendilerine bi döner ayran alırlar artık o parayla , bedava paketi ücretli satmak ne ya

59789

Satacağım Paket bedavaya çıktığı için sadece bir döner alıcak paramın olduğunu görünce benim Sıfad

çok çok çok çok çok gelmiş olsun gardeşim

hojam sadece bilgilendirelim diye açtık bu konuyu adama özelden ana avrat girin diye değiiiillll

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!