Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım MBL - MBL-Vehiclekeys - MBL-Metakeys

mblater

Üye
FT Kullanıcı
Araçlar class olarak ayırılmıştır. Sports classic ve muscle araçlarda uzaktan kumanda olayı yoktur.
Tüm araçların infosu farklıdır, plaka ve model kontrolü yapmaktadır, ayrıca vehicleshopunuza datada olan plakayı bir daha vermez. (+ kod)
Galeri falan içinde şuan sadece qbus için varsa ayrı bir sorunuz sorabilirsiniz, araç kilit hotwire falan hepsi içinde veriyorum.
Ata Binen Zenci#2700

selam dc üzerinden ekleyemiyorum.

fpsyzen#6199 eklersen görüşmek isterim.

başarılar.

Eline sağlık

Fanmadei paylaşıldı ama güncellemeler devam etmektedir. Ayrıca belirtilen paylaşılan dosyada sadece araç kilitleme olayı mevcut, anahtar arama, hotwire, motor çalıştırma kapatma vs mevcut değil.

selam imzamda dc davet linki var bi ugrayıp mrbori ye yazarsan sevinirim

Birileri fanmade yapmaya çalışmış bende böyle bırakmayayım dedim ve yeni bir kaç Update;
Artık anahtar infolarında aracın sahibinin ismi de yazıyor.
Anahtar arama sisteminde araçlar npc araçlar ise rastgele isim vs belirleyip veriyor.

Animasyonlar daha gerçekçi hale getirildi.
falandı filandı şuda nuisi

+rep
Paylaşılan sadece kapı kitliyor :d

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!