Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Maymun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prometheuss

Üye
FT Kullanıcı
niyetimi yanlış anlamayın yardım ettim bi bok bilmiyo diye bu konuyu acıyorum arkadaşın kendini çok üstün zekalı sanması ve mal oluşudur.

73903
73904
73905
73906
73907

bu hatayı cocuk bile görse anlar işretleri koymamış zeki arkadaşımız
73908
73909

Bu konuyu acma sebebim
73910
73911
73912

bu hatanın altına discord.js den anlayanları bekliyorum.
kodlarda mı hata var yoksa node.js farklı sürüm hatası mı ?

discord adı :
STİX#8600
discord id :
792759978401333277

Son düzenleme:
yanlız tek sorun şu ki o zamanlar yeni başlamıştım ve o sorunu çözememişti bilmemek mallık değil öğrenmemek mallıktır sen bunu burada açmak güldürücüdür anca kendini eziklersin iyi konular ?

yanlız tek sorun şu ki o zamanlar yeni başlamıştım ve o sorunu çözememişti bilmemek mallık değil öğrenmemek mallıktır sen bunu burada açmak güldürücüdür anca kendini eziklersin iyi konular ?
anladım stixdev aynen şuanki node sorunun bile çözemiyorsun yazık sana ingilizcen bile yok enayi seni

kanka o zamanlar yeni başlamıştım diyosunda olay dün başlamış ve hatada node sürümün eski az zekanı kullan ve gidip 14.18.1 kur çabuk seri hadi aslanım

kanka o zamanlar yeni başlamıştım diyosunda olay dün başlamış ve hatada node sürümün eski az zekanı kullan ve gidip 14.18.1 kur çabuk seri hadi aslanım
var zaten en yaşıyorsun dostum ondan önceki mesajları göstermiş ona dedim + olarak botunda bir hata var ve ssde çıkmamış anlatmak istediğim bu kendisi w community dcsindede yazdı bunu botumda hata bulunmakta diye.

ayr
ayrıca node.js sürümümün eski olma sebebi bilgisiyarı formatladım ve eski sürümü yüklediğimi farketmedim uzun zamandır botlarla uğraşmadığım için bunu insanlık hali olarak algılıyorum? kimsenin avukatlık yapmasına gerek yok bence şahsın

ayr

ayrıca node.js sürümümün eski olma sebebi bilgisiyarı formatladım ve eski sürümü yüklediğimi farketmedim uzun zamandır botlarla uğraşmadığım için bunu insanlık hali olarak algılıyorum? kimsenin avukatlık yapmasına gerek yok bence şahsın
//

Moderatör tarafında düzenlendi:
o zamanlar dediğin 2 saat önce knk

Ve her şeyi adama sorup sonra adama laf atıcağına biraz udemy dersleri izleseydin kendin öğrenseydin kanka

ayr

ok xd

ne anlatıyon dostum sen rezil olmuşsun işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!