Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru MARKETTEN İTEM ALAMIYORUM VE HATA ALIYORUM

mertkartalyt

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Ciddi Ciddi Günümün 5 Saatini Bu Hatayı Çözmek İçin Harcadım Son Olarak bu konuyu açıyorum lütfen yardımcı olun :)
KONU: şimdi dostlar ben disc envanter kullanıyorum slotlu marketten birşey almaya kalktığım zaman /parabak kısmında param 0 iken ve envanterimde para varken alamıyorum yani kısacası parayı envanterden değilde /parabak 'tan kesiyor envanterimde para var olsa bile ordan kesiyor parayı bende ordaki parayı 0 yapınca hiç alamıyorum marketteki birşeyi tam olarak nerden kestiğini açıklamadığım için kusura bakmayın ama cidden yardımcı olacak arkadaşlara sonsuz teşekkürler <3

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    42.6 KB · Görüntüleme: 17
Market' i envanter üzerinden mi ekledin?
Parabak dediğin şey new_banking mi?
Screenshot çok bulanık.

Son düzenleme:
ayrıyetten fotoğraftaki hatayı alıyorum.
evet envanterin kendi marketini kullanıyorum parabak'tan kastım item olmayan para var onu nasıl kaldıracağımı bilmiyorum /parabaktan ona bakabiliyorum ayrıyetten bankadan para çekince item olarak değilde yine /parabak yani item olan değil normal para olarak geçiyor onunda sebebini biliyorsun açıklarsan çok sevinirim

Screenshot :

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    358 KB · Görüntüleme: 4

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!