Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Malum Sunucunun V3 Multicharacterinin ESX Çevirilmiş hali.

WonderFist1

Üye
FT Kullanıcı
Herkese Merhaba dostlar. Uzun aradan sonra yine ben. Boş otururken Malum Sunucunun v3 multicharacter scriptini esx altyapısına uyarladım. Çalışıp çalışmadığını test etmedim ama gerekli fonksiyonların 95% ini çevirdim. Sadece qbcore da olan ama es_extended'da olmayan fonksiyonları kaldırdım ama önemli şeyler değil, içiniz rahat olsun. Eğer sorun çıkarsa birşekilde sizlerle hallederiz.
iyi forumlar

İndirme Linki :

VirusTotal :

Görsel : (Gerçeğinin Resmini bulamadım. Şuanki benzer resmi ama linkteki orjinal) Bana Tıkla

kanka öncelikle eline sağlık ama şu malum sunucu ismini yazmaktan bıkmadınız mı? direkt sunucunun ismini söylesenize malum sunucu malum malum yeter artık ya

kanka öncelikle eline sağlık ama şu malum sunucu ismini yazmaktan bıkmadınız mı? direkt sunucunun ismini söylesenize malum sunucu malum malum yeter artık ya
Teşekkürler Dostum. Adetlere sadık kalıyorum. Forumda sunucunun ismini kullanmak sorun çıkartırmı çıkartmazmı bilgim yok. En sağlamı buydu. Eğerki Yetkililer sorun yok diyorsa başlığı EDRP olarak değiştirebilirler.

Teşekkürler Dostum. Adetlere sadık kalıyorum. Forumda sunucunun ismini kullanmak sorun çıkartırmı çıkartmazmı bilgim yok. En sağlamı buydu. Eğerki Yetkililer sorun yok diyorsa başlığı EDRP olarak değiştirebilirler.
İsim kullanılmasının yasak olduğunu okumuştum sanki forumda o yüzden bende malum sunucu yazmıştım

Eline sağlık adamsın böyle bir paylaşım yaptığın için teşekkür ederim.

knk eline sağlık ya her yerde bunu arıyordum discordumda paylaşacak yeni bir şey buldum tnx

Malum sunucu lafından sıkılmadı mı kimse, sunucu ismi vermek yasak değil :D

+rep kardeşim yapıyor bu sporu

ben sicriti kurdum bilgiler yükleniyo ekranında kalıyo

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!