Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

? MAD ROLEPLAY | ⚔️ SINCE 2018 |? YENİDEN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FadeMainS

Üye
FT Kullanıcı
MAD ROLEPLAY

MAD ROLEPLAY 2018 TEMMUZ AYINDA AÇILMIŞ VE OZAMAN FİVEM ÜZERİNDE GÜZEL BİR KİTLE YAKALAMIŞTIR. BİR SÜRE SONRA ARA VERME KARARI ALARAK MAD ROLEPLAY PROJESİNE BİR SÜRELİĞİNE SON VERMİŞTİR. ŞİMDİ İSE YENİDEN YENİ ALTYAPI , YENİ SCRİPTLER İLE ARANIZA KATILMA KARARI ALMIŞTIR.

ŞİMDİ SİZLERE BİRAZCIK YAKALAMAK İSTEDİĞİMİZ KİTLE VE ROLLERDEN BAHSEDELİM

HARD ROLEPLAY OLARAK TANIMLAYABİLECEĞİMİZ ROLLERİ KALİTELİ OLAN İNSANLARI TOPLAMAK İSTİYORUZ TANIMDAN BİRAZ BAHSETMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ BİR ÇOK SUNUCU BU TERİMİ KULLANMAKTA HARD ROLEPLAY DEDİĞİMİZ OLAY BANA GÖRE İYİ ROL YAPMAYI BİLEN İNSANLAR TOPLULUĞU VE TAMAMEN GERÇEK HAYAT ROL DÖNMESİDİR SESLİ VEYA /OOC ŞEKLİNDE ROL DIŞI KONUŞMA DÖNMEDEN GERÇEK HAYATTAKİ GİBİ SOSYAL BAZLI ROL OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİZ

EKONOMİ DURUMUMUZDAN BAHSETMEK İSTİYORUM

BU EKONOMİDEN DOLAYI ÇOK OYUNCU KAYBEDEBİLİR VEYA HİÇ GELMEYEBİLİRLERDE AMA BİZ BUNUN DOĞRU OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİZ VE BUNU UYGULUYORUZ

WL MESLEKLERİMİZDE ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE LSPD-CHIEF 15 DK BİR ALDIĞI MAAŞ 100$ EN YÜKSEK RÜTBENİN MAAŞI 100$ OLARAK BELİRLENDİ
NORMAL MESLEKLERİMİZDE AYNI ŞEKİLDE KAZANDIRMAKTA YANİ BİR ODUNCU 1 SEFERDE 100$ ALMAKTADIR

NORMAL MESLEKLERİMİZ

MADENCİ
ODUNCU
TERZİ
TAXİ

OLARAK NORMAL MESLEKLERİMİZ MEVCUT BUNLAR BELİRLİ BİR SAAT AÇIK KALMAKTA ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE SABAH SAAT 8:00 AÇILMAKTA VE AKŞAM SAAT 19:00 NORMAL MESLEKLER KAPANMAKTADIR BU UYGULAMA OYUNCULARIN 7/24 MESLEK YAPARAK ROL YAPMAMALARINI ÖNLEMEK VE EKONOMİYİ DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE İLERLETMEKTİR

NORMAL MESLEK SAATLERİ DIŞINDA /UBER VEYA SUNUCUNUN İÇİNDE DİĞER MESLEKLERİ YAPABİLİRLER BU MESLEKLER SOSYAL ROLE DAYALIDIR

SUNUCUMUZ FİVEM SUNUCU LİSTESİNDE GÖZÜKMEZ SADECE LAUNCHER İLE GİRİŞ YAPILABİLİR .

ÖZELLİKLERİN BAĞZILARI İLE BAŞLIYALIM / NOT: DAHA BİRÇOK MEVCUT ONLARIDA ARAMIZA KATILARAK GÖREBİLİRSİNİZ !

SUNUCU EKONOMİSİ BOZULMAMASI AÇISINDAN HERŞEY OYUN İÇİ PARA İLE SATILMAKTADIR ! NORMAL BAĞIŞCI SİSTEMİ YOKTUR

MAKİNA ÖZELLİKLERİMİZ

Intel Core 19-9900K / 12 CPU
18 GB DDR4 RAM
200 GB SSD DISK

SPONSOR - KHCHOSTING

- LAUNCHER

5116

- MOTEL

5117

- ELEKTRONİK MAĞAZA

5118

- GELİŞMİŞ %100 UYUMLU SLOT SİSTEMLİ ENVANTER

5119

- KIYAFET MAĞAZASI

5120

- POLİS SİVİL KAYIT SİSTEMİ

5121

- POMPACI RAMİZ AMCA :)

5122

DF
Son düzenleme:
Gerçekten server da emek olduğu belli ilk defa bi server da kesintisiz rp yaptım keza adminler de bir sorun olduğunda ilgileniyorlar gerçekten başarılı bir sunucu

DF
mad roleplay tekrar açılmasına çok sevindim çok emek sarfedilmiş bu her yönüyle kendini belli ediyor kaliteli seve olmuş başarılarınızın devamı bekliyorum istediğiniz kitleye kaliteli role ve roli ciddiye alan kitleye ulaşırsınız adminler ve yönetim gayet anlayışlı ve yardım severler dağa önce böle ilgili alakalı yönetim ekibiyle karşılaşmas madım samimiyetimle söleye bilirim dediğim gibi rolü ciddi alan kitleyede ulaşacağınıza ben imnanıyorum zevk aldım role girerken teşekkür ederim size

DF
mad roleplay tekrar açılmasına çok sevindim çok emek sarfedilmiş bu her yönüyle kendini belli ediyor kaliteli seve olmuş başarılarınızın devamı bekliyorum istediğiniz kitleye kaliteli role ve roli ciddiye alan kitleye ulaşırsınız adminler ve yönetim gayet anlayışlı ve yardım severler dağa önce böle ilgili alakalı yönetim ekibiyle karşılaşmas madım samimiyetimle söleye bilirim dediğim gibi rolü ciddi alan kitleyede ulaşacağınıza ben imnanıyorum zevk aldım role girerken teşekkür ederim size
Teşekkür ederim Bunları Duymak Çok Güzel

DF
Mad Roleplay cidden hem script bakımından hem ekip bakımından bizleri kendilerine hayran bırakan bir ekiptir onlara bizim destek vermemiz gerek eğer bir sunucu arıyorsanız o sunucu mad olmalıdır iyi roller herkes'e

DF
Mad Roleplay cidden hem script bakımından hem ekip bakımından bizleri kendilerine hayran bırakan bir ekiptir onlara bizim destek vermemiz gerek eğer bir sunucu arıyorsanız o sunucu mad olmalıdır iyi roller herkes'e
Teşekkür ederim.

DF
Başvurular Açık - Yeni Kayıtlar İle Aramıza Dahil Olan Oyunculara Teşekkür Ederiz.

DF
MAD ROLEPLAY

MAD ROLEPLAY 2018 TEMMUZ AYINDA AÇILMIŞ VE OZAMAN FİVEM ÜZERİNDE GÜZEL BİR KİTLE YAKALAMIŞTIR. BİR SÜRE SONRA ARA VERME KARARI ALARAK MAD ROLEPLAY PROJESİNE BİR SÜRELİĞİNE SON VERMİŞTİR. ŞİMDİ İSE YENİDEN YENİ ALTYAPI , YENİ SCRİPTLER İLE ARANIZA KATILMA KARARI ALMIŞTIR.

ŞİMDİ SİZLERE BİRAZCIK YAKALAMAK İSTEDİĞİMİZ KİTLE VE ROLLERDEN BAHSEDELİM

HARD ROLEPLAY OLARAK TANIMLAYABİLECEĞİMİZ ROLLERİ KALİTELİ OLAN İNSANLARI TOPLAMAK İSTİYORUZ TANIMDAN BİRAZ BAHSETMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ BİR ÇOK SUNUCU BU TERİMİ KULLANMAKTA HARD ROLEPLAY DEDİĞİMİZ OLAY BANA GÖRE İYİ ROL YAPMAYI BİLEN İNSANLAR TOPLULUĞU VE TAMAMEN GERÇEK HAYAT ROL DÖNMESİDİR SESLİ VEYA /OOC ŞEKLİNDE ROL DIŞI KONUŞMA DÖNMEDEN GERÇEK HAYATTAKİ GİBİ SOSYAL BAZLI ROL OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİZ

EKONOMİ DURUMUMUZDAN BAHSETMEK İSTİYORUM

BU EKONOMİDEN DOLAYI ÇOK OYUNCU KAYBEDEBİLİR VEYA HİÇ GELMEYEBİLİRLERDE AMA BİZ BUNUN DOĞRU OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİZ VE BUNU UYGULUYORUZ

WL MESLEKLERİMİZDE ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE LSPD-CHIEF 15 DK BİR ALDIĞI MAAŞ 100$ EN YÜKSEK RÜTBENİN MAAŞI 100$ OLARAK BELİRLENDİ
NORMAL MESLEKLERİMİZDE AYNI ŞEKİLDE KAZANDIRMAKTA YANİ BİR ODUNCU 1 SEFERDE 100$ ALMAKTADIR

NORMAL MESLEKLERİMİZ

MADENCİ
ODUNCU
TERZİ
TAXİ

OLARAK NORMAL MESLEKLERİMİZ MEVCUT BUNLAR BELİRLİ BİR SAAT AÇIK KALMAKTA ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE SABAH SAAT 8:00 AÇILMAKTA VE AKŞAM SAAT 19:00 NORMAL MESLEKLER KAPANMAKTADIR BU UYGULAMA OYUNCULARIN 7/24 MESLEK YAPARAK ROL YAPMAMALARINI ÖNLEMEK VE EKONOMİYİ DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE İLERLETMEKTİR

NORMAL MESLEK SAATLERİ DIŞINDA /UBER VEYA SUNUCUNUN İÇİNDE DİĞER MESLEKLERİ YAPABİLİRLER BU MESLEKLER SOSYAL ROLE DAYALIDIR

SUNUCUMUZ FİVEM SUNUCU LİSTESİNDE GÖZÜKMEZ SADECE LAUNCHER İLE GİRİŞ YAPILABİLİR .

ÖZELLİKLERİN BAĞZILARI İLE BAŞLIYALIM / NOT: DAHA BİRÇOK MEVCUT ONLARIDA ARAMIZA KATILARAK GÖREBİLİRSİNİZ !

SUNUCU EKONOMİSİ BOZULMAMASI AÇISINDAN HERŞEY OYUN İÇİ PARA İLE SATILMAKTADIR ! NORMAL BAĞIŞCI SİSTEMİ YOKTUR

MAKİNA ÖZELLİKLERİMİZ

Intel Core 19-9900K / 12 CPU
18 GB DDR4 RAM
200 GB SSD DISK

SPONSOR - KHCHOSTING

- LAUNCHER

Ekli dosyayı görüntüle 5116

- MOTEL

Ekli dosyayı görüntüle 5117

- ELEKTRONİK MAĞAZA

Ekli dosyayı görüntüle 5118

- GELİŞMİŞ %100 UYUMLU SLOT SİSTEMLİ ENVANTER

Ekli dosyayı görüntüle 5119

- KIYAFET MAĞAZASI

Ekli dosyayı görüntüle 5120

- POLİS SİVİL KAYIT SİSTEMİ

Ekli dosyayı görüntüle 5121

- POMPACI RAMİZ AMCA :)

Ekli dosyayı görüntüle 5122

DF
Türk & Amerikan konsept birleşik değilse fiveM platformu akıllanıyor.

DF
Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!