Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım MAC - Lisanssız hali

imry

Üye
FT Kullanıcı
Discord
lilryvert
Çok uzun zamandır anticheate merağım vardı. Yapmaya başladım ve TR'de olan en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bir ara vermeye karar verdim 1 Ay gibi. Sebebi forumlardaki dramalar/sidik yarıştırmaya çalışmalar. Rekabet iyidir fakat dozunda iyidir. Anticheati obfuscateli bir şekilde lisanssız paylaşıyoruz fakat 1 ay sonra döndüğümüzde lisansı açacağız ve kaldığımız yerden devam edeceğiz eğer çok çok çok önemli birşey değilse update gelmiyicektir. FiveM ortamının hiçbir zaman 2018 deki ruha dönmeyeceğini anladım forumlardakilerin tek derdi kendini yüceltmek yada hype için drama çıkartmak ama buna hiç gerek yok.

su acnin konumunu soyle ayarlayın bize log dusuyo dostlar ( resources/[MAC]/mystic_anticheat )

extra ( benden size bir kac güzel sey )

Son düzenleme:
trde en iyi olan 4 musterinin kullandigi anticheati bizimle paylastigin icin tesekkurler

recep ivedik, burada bi arkadaşımızın yazdığı gibi 2008 yılında, popüler kültüre boyun eğmeyen, alışılmışın dışına çıkan ve kendi gibi yaşamayı başarabilen güzel bi abimizdi. haliyle insanlar recep ivedik'i doğal ve samimi buldu. bu durum, 2. filmde de devam etti. recep ivedik, anarşist ruhundan ayrılmadı. 3. filme geçildiği zaman ise işler değişti. recep ivedik, artık eskisi gibi özgür değildi. gündelik ve popüler olayların ivmesine kapıldı, benliğinden ayrılmaya başladı. 3. ve sonraki filmler benim için yok niteliğindedir. yapay bi karakteri izlemek istemem. 2008-2009 yılları arasındaki recep ivedik'e selam olsun. o yılları da çok özlüyorum amk. her şey yarrak gibi şu an, neyse. bu kadar derin bi analize gerek var mıydı onu da bilmiyom agalar, okuyun geçin. :D

elinize emeğinize sağlık +rep çıktığı günden beri kale gibi savunan anticheat

free iken bypassini paylasiyim mi usta?

kardeş bu ne dosyaların içinde garip garip şeyler yazıyo büyü mü bu?_???????

trde en iyi olan 4 musterinin kullandigi anticheati bizimle paylastigin icin tesekkurler
unknown.png

lafını geri al istersen :D

olm sadece 1 tane mesaj yazdım die tüm bunları yapmanıza gerek yoktu ama yinede +rep

beklemedeyiz dosti :?

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!