Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru m3_inventoryhud Kişisel Depo Ekleme

WhosTT

Üye
FT Kullanıcı
Discord
'WhosTT#0403
Merhabalar , m3_inventoryhudda PD için kişisel depo oluşturmak istiyorum fakat eklediğim depolar ortak depo oluyor. Nasıl kişiye özel sadece bir kişinin görebileceği bir depo haline getirebilirim?

Config.stash yazan yerin altına bu kodu eklersen olabilir. Ancak bu kodlar gabz mrpd uyumludur. Kordinatlarıyla oynaman gerekecektir.

['LSPD Deposu'] = {
coords = {vector3(462, -996.5, 30.69)},
useMarker = true,
markerType = 2,
markerSize = vector3(0.2, 0.2, 0.2),
markerColour = { r = 255, g = 255, b = 255 },
use3dtext = false,
msg = 'Depoya erişmek için ~INPUT_CONTEXT~ tuşuna basınız.', --or '[E] - Silahlar',
job = 'police',
maxweight = 1000 -- if u use weight, uncomment this line
},

Config.stash yazan yerin altına bu kodu eklersen olabilir. Ancak bu kodlar gabz mrpd uyumludur. Kordinatlarıyla oynaman gerekecektir.

['LSPD Deposu'] = {
useMarker = true,
markerType = 2,
use3dtext = false,
msg = 'Depoya erişmek için ~INPUT_CONTEXT~ tuşuna basınız.', --or '[E] - Silahlar',
job = 'police',
},
hemen deniyorum.

Sorununuz çözüme ulaştı mı?

Tamamdır, geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

['LSPD Deposu'] = {
useMarker = true,
markerType = 2,
use3dtext = false,
job = 'police',
},
Maalesef yine aynı şekilde police permi olan herkes içine koyduğum itemleri görebiliyor.

Maalesef yine aynı şekilde police permi olan herkes içine koyduğum itemleri görebiliyor.
Arkadaşın attığı kod satırında police permine özel olduğu yazıyor zaten. Siz herkesin kendine özel kimsenin erişemeyeceği depomu istiyorsunuz?

kişiye özel yapamazsın diye biliyorum ama ne yaparsın sql den kişliye özel mslek açarsın job yerine onu girersin mesela cia açarsın 0 yaparısn şeyide boss yaparısn orayada depoyu koyup job yerine cia yazarsın kişiye özel olmuş olur

Merhabalar , m3_inventoryhudda PD için kişisel depo oluşturmak istiyorum fakat eklediğim depolar ortak depo oluyor. Nasıl kişiye özel sadece bir kişinin görebileceği bir depo haline getirebilirim?

Yanıtınızda PD olarak belirtmişsiniz. Bu yüzden Polis Deposu attım.

Arkadaşın attığı kod satırında police permine özel olduğu yazıyor zaten. Siz herkesin kendine özel kimsenin erişemeyeceği depomu istiyorsunuz?
Evet Polis Olanlar Mesai Dışına Çıkmadan Önce Silahlarını Vs. Bırakabilecekler.

Konu uygun kategoriye taşınmıştır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!