Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket M3 Gunrp Paketi

Weks

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar Ben Wex Viber in paylaştığı infinty free paketin üzerinde oynamalar yaptım bazı eklentiler yaptım.
Sizin için bir gunrp paketi çıkarmaya çalıştım.
Lütfen yorumlarda çaldın veya alıp koymuş gb konuşmayınben zaten diyorum alıp içindekini değiştirip uygun bir paket çıkardım.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İyi günler dilerim

Sorular vs için:
Discord ???#0051

Viber in paylaştığı infinty free paketin üzerinde oynamalar yaptım bazı eklentiler yaptım.
Sizin için bir gunrp paketi çıkarmaya çalıştım.
Lütfen yorumlarda çaldın veya alıp koymuş gb konuşmayınben zaten diyorum alıp içindekini değiştirip uygun bir paket çıkardım.

diye yazmıştım dostum içinde bazı değişiklikler yaptığımı söyledim yaptıklarım

Berbereklemek
Polis garajını düzenlemek
yeniden canlanınca motelde doğmak
f3 menüsünde değişikler
mumble voip kurmak
silahcı dükkanını eklemek
silah eklentisi eklemek
killfeed eklemek
crew eklemek
item görüntüsü değiştirmek

ve benzeri şeyler yaparak insanların uğraşmadan kolayca bunu alıp kullanmasını sağlamak evet kendileri eklemesi mümkünmü mümkün ben direk alıp koydum diye veya hiç uğraşmadım diye bir şey demedim.Yapıla bilecek işlemler evet doğrudur lakin kolayı var iken kim değiştirmekle uğraşsın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!