Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım LVS-MOTEL | Lux & Apartment Style Motel | Changeble Room Design

ee bunun free scriptlerden farklı yok niye utanmadan sürekli güncel atıyon

al işte bitane daha sürekli kanka aynen 26 AĞUSTOS
1666554053430.png
ben bunu satmıyom tebexten discordumdan git bak

ayrıca dinime küfür eden müslaman olsa free miner scriptini satmaya calısıp paylasan full stack edrp pack editer
sen git handling yapmayı falan öğren boşver bunları, kudurmaya devam edin la çok zevk alıyorum kudurmanızdan xd

al işte bitane daha sürekli kanka aynen 26 AĞUSTOS
Ekli dosyayı görüntüle 78667
ben bunu satmıyom tebexten discordumdan git bak

ayrıca dinime küfür eden müslaman olsa free miner scriptini satmaya calısıp paylasan full stack edrp pack editer
sen git handling yapmayı falan öğren boşver bunları, kudurmaya devam edin la çok zevk alıyorum kudurmanızdan xd
:D miner scriptini arkadaş tavsiyesi ile satmayı düşündüm sonra da satmaktan vazgeçtim paylaştım. Free miner scripti dediğin scripti sıfırdan kendim yaptım ama sen bilirsin. EDRP pack editer lafı ayrı komik :D :D neyse sen boş apartmentssssssss scriptini satmaya devam kanka

bi bitmediniz ag. farklı bir forumda dolandırıcılıktan yasaklandım öyle mi? benim niye haberim yok kanka siz salakmısnız salak taklidi mi yapıyosunuz
Niye hakaret ederek savunuyorsunuz ki kendinizi? Sadece açıklama getirin demişim.
Yanlış üslup, lütfen saygılı olun.

:D miner scriptini arkadaş tavsiyesi ile satmayı düşündüm sonra da satmaktan vazgeçtim paylaştım. Free miner scripti dediğin scripti sıfırdan kendim yaptım ama sen bilirsin. EDRP pack editer lafı ayrı komik :D :D neyse sen boş apartmentssssssss scriptini satmaya devam kanka
Boşver kanka tigi abinin scriptini editle sen

bak bunun gibi aveller bitmez bütün arkadasları gelir tek tek yaz scriptin satıldığı sanıyolar hala :p
aptal oğlu aptal, düzgün konuş dünkü çocuk. milletten kod dileniyosunuz, script yaptık diye geçiniyorsunuz.

laaa susss eşşşşek. kudurma oğluşum

oglum malmisin la herkese edrp pack editer diye laf atiyon nonamesin amk

ha qaqa olemi olub

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!