Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

PD Ekibi Arıyoruz LSPD/LAPD ekibi aramaktayız.

Antovehat

Üye
FT Kullanıcı
Yaklaşık olarak 3 senedir aktif olarak rol yapıyorum. 21 yaşındayım. Genelde oyunlardan zevk almaktan eğlenmekten yana biriyim. İnsanlarla iletişim kurmaktan yana bir sıkıntımız yok.

Genel olarak çok muhteşem isteklerde bulunmıcam. Bu zamana kadar ems/faction gibisinden rollerde bulundum. Nezih ve eğlenceli bir ortamın yanı sıra pd rolü yapabileceğimiz bir ekip/sunucu aramaktayım.

İlgilenen arkadaşlar için kişisel discord :
Antovehat#4409

DF
Son düzenleme:
Öncelikle merhabalar PD ekibi ve sunucu aradığınızı gördüm bizde aynı arayış içerisindeyiz ve açılacak olan bir arkadaşımızın sunucusunda oynayacağız 8 ağustosta açılacak. Bizde pd ekibi olarak katılacağız ancak yeterli sayımız yok ve ekip topluyoruz. Bizim pd ekibimiz Gerçek Los Angeles Polis Departmanı işleyişinde kurallar,yasalar,işleyiş Polis memuru olacak kişiler bizde akademiden geçiyor ve sonra polis memurluğuna alınıyorlar. Kısacası gerçek yaşantıdaki LAPD yi bir sunucunun içerisine aktarmayı sosyalrp yapan bir pd ekip toplamaya çalışıyoruz. Pd ekibimizin vatandaşlarla sohbet etmesi onlarla sokakta beraber yürümesi ve en önemlisi koru ve hizmet et anlayışını vatandaşlarımıza göstermekten yanayız. 8 Ağustos uzun bir süre farkındayız ama ekip toplamak için yeterli bir zaman. Eğer sizde bu tarz bir rol anlayış içerisindeyseniz aramıza bekleriz.
Sizde Aramıza Katılmak İsterseniz Discord Adresimiz:

DF
Merhabalar,
LSMS için eğer düşünüyorsanız dm üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
THEMIMIC#4719

İyi günler dilerim.

DF
Merhabalar,
LSMS için eğer düşünüyorsanız dm üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
THEMIMIC#4719

İyi günler dilerim.
Maalesef teşekkür ederim. LSMS'bünyesi altında yaklaşık 1k'ya yakın rol aptım ve artık eskisi kadar olumlu bakmıyorum. Fivem türkiyesinde yeteri kadar değer gören bir rol olduğunu düşünmemekteyim.

DF
Maalesef teşekkür ederim. LSMS'bünyesi altında yaklaşık 1k'ya yakın rol aptım ve artık eskisi kadar olumlu bakmıyorum. Fivem türkiyesinde yeteri kadar değer gören bir rol olduğunu düşünmemekteyim.
O kadar haklısınız ki aynı durumlara bende muzdaribimdir. Elimden geldikçe bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Aklınızda bulunsun

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!