Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru LSPD hakkında bir kaç soru.

akinsavascii

Üye
FT Kullanıcı
Bir kaç konu başlığım olduğu için kalabalık yapmak istemiyorum hepsini tek bir konuda soracağım. Yardımcı olursanız çok sevinirm.

Aşağıda çıkan scriptin ismi nedir ? (radar)

Ortada yazan çelik yeleği nasıl kaldırabilirim

Envantere alıp çelik yeleği giydiğimde armor doluyor fakat üstüne giymiyor, üstüne giymesini nasıl ayarlayabilirim.

DF
Diğerlerini Bilmiyorum Fakat Radar BlockAPR gibi bi ismi var

DF
Çelik yeleği esx_policejob'tan kaldırabilirsin. Client dosyasında mı ne orda biryerde olması lazım tam hatırlamıyorum. Çelik yeleği giyince armor verme olayınıda item olarak verdirtme. Direk zırh olarak gelsin öyle ayarlayabilirsin bilgin varsa.

DF
Çelik yeleği esx_policejob'tan kaldırabilirsin. Client dosyasında mı ne orda biryerde olması lazım tam hatırlamıyorum. Çelik yeleği giyince armor verme olayınıda item olarak verdirtme. Direk zırh olarak gelsin öyle ayarlayabilirsin bilgin varsa.
biraz yardımcı olabilir misin bilgim yok o konu hakkında

DF
radar çözüldü fakat ötekileri bulamadım konu güncel.

DF
belki bilen bir arkadaş görür diye son kez güncel atıyorum yardımcı olursanız sevinirm

DF
2. sorun için policejob'a gir orda locales dosyasını aç en var ona gir türkçeleri yazar çelik yeleği bul sonra çık config e girip çelik yeleği sil ondan sonra client - main e gir ordan da sil halletmiş olucaksın

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!