Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz LSPD EKİBİYİZ 15 KİŞİYİZ 3 KIZ OYUNCUMUZ VAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Launa

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Launa The GOD#0001
Grubumuzun Tanıtımı

LSPD EKİBİYİZ yaş ortalamamız 17-18. Ortalama 700 saat fivem'imiz var pd rolümüzün gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum.

İstediğimiz Özellikler

-+30 Kişi olması şartlarımızdan biridir.
-Kaliteli rol dönen ve çok fazla copbait yapılmaması isteğimizdir

Son Düzenleme & Notlar

<3

Discord:

Launa The GOD#0001

DF

Ekli dosyalar

• unknown_11THOM.png
    unknown_11THOM.png
    221.3 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:
Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenlemelisiniz​

DF
LIVEX ROLEPLAY | YENİ BİR BAŞLANGIÇ
- +22 Yaş ilgili ve kullanıcı taleplerini dikkate alan yönetim ekibi.
- Silahlar silahçıda (Haftalık olarak güncellenir)
- Orta-Hard arası ekonomik düzen.
- Kullanıcı talepleri doğrultusunda kıyafet, yMap veya script desteği.
- Vezne soygunu, banka soygunu, kuyumcu soygunu, ev soygunu gibi illegal "ara" işler.
- 6 tane legal meslek.
- 6 tane illegal meslek. (Köşe Tut, Boost veren mantar ve benzeri itemler, esrar toplama, meth ticareti, torbacılık ve benzeri. Şarap [Şarap üzerinizde çok miktarda ise illegaldir, bandrolsüz alkol kaçakcılığı olarak geçer])
- İstenilen vanilla muscle araca texture olarak talep doğrultusunda modifikasyon desteği.
- Herhangi bir şekilde donate silah satışı yok. Sadece kozmetik ve sunucu hız düzenine uygun araçlar.
- South Side, kültüre uygun haraket eden çetelerindir.
- Claim savaşları ve Taco rekabeti.
- Kartel, DOC Yok.
- Aktif rol ortamının bozulmaması için eski tarz motel.
- 2 Galeri, 1 NPC diğeri ise yönetim ekibinin elinde realistik pazarlık ile işler. (100 K lık araç maksimum 95-97.5K arası satılır. Rol galerisi)
- Oyun düzenine uygun etkinlikler.
- Günlük drop sistemi.

VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN SEN DE HEMEN YERİNİ AL.

DF
İstek attım, kabül edin. Teşekkürler!

DF
kaliteli scripti olan +100 fps aşağısı almayan bir sunucum varda senide aramızda görmek isterim aile çete yardımları mevcuttur lspd ekibi aranır 4000 tllik paketi olan bir sw gelmeyi düşünürsen hertürlü yardım yaparız

DF
kaliteli scripti olan +100 fps aşağısı almayan bir sunucum varda senide aramızda görmek isterim aile çete yardımları mevcuttur lspd ekibi aranır 4000 tllik paketi olan bir sw gelmeyi düşünürsen hertürlü yardım yaparız

DF
:hearts:
♡▂ ▃ ▅ ▆ █ TÜRKİYE ROLEPLAY █ ▆ ▅ ▃ ▂ ♡
:hearts:
》Gerçek Kalitede Ekonomi》düşük ekonomi 100de 1 oranında gunrp 》Deneyimli Yetkililer》+17 yaş deneyimli yetkili ekibi 》30+Meslek《 》Geliştirilmiş Egm Sistemi《 》Gelişmiş Şehir+Kasaba Sistemi《 》Çetelere Para ve Araba Desteği《 》Çete Ve Aile Kurma İmkanı《 》Modlu Araçlar《 》+16 Yaş Sınırı《 》Yüksek FPS《en az 100 》Özel Satılık Malikaneler《 》Çeşitli WH Meslekler《 》Özenle Düzenlenmiş Araç Hız Dengeleri《 》Sorunsuz Motel?《 》BolBol Kaliteli Script《
:heart:
Kaliteli Roleplay
:heart:

DF
Öncelikle iyi forumlar, sunucumuzda L.S.P.D. dolu fakat sizi L.S.S.D. olarak sunucumuzda ağırlamak isterim. Anladığım kadarıyla aktiflik sizin için çok önemli, sunucumuz 03.03.2021 tarihinde yüksek deneyimli yönetim ekibi ve sunucumuzun açılmasını hasretle bekleyen oyuncularımızla birlikte toplam aktiflik 50 kişi üzerinde olacak şekilde açılmıştır.

L.S.S.D.'ye Ne Vaat Etmekteyiz?
- Illegal bölgelerde klasik olarak BadCop rolleri.
- Kendi cezalandırma yöntemleriniz.
- İsterseniz illegal faaliyetlere katılma fırsatı.
- L.S.S.D.'ye özel admin rol pasları.
- Özel illegal maddeler.

Daha fazla bilgi için sizi özenle hazırlamış olduğum sunucu tanıtım konumuza yönlendirmek isterim :

DF
Merhabalar, Kafile Roleplay olarak +18 gerçek ve kaliteli roleplay oyuncular ile başlamıştır. Alımlarımız vardır. Sizi de öncelikle tanışmaya davet etmek isterim.
Şartlarımız ve şartlarınız ortak ise birlikte oynayabiliriz. (Sunucumuzda Kız/erkek ayrımcılığı, farklılığı vs yoktur. Bizim eşlerimiz de oynuyorlar. Şimdiden belirtmek isterim.)

Ayrıntılı bilgi:

DF
Yakında herkesten farklı kaliteli bir sunucu Açıyoruz.

Sizide aramızda görmekten mutlu oluruz : discord.gg/herarp

DF
buyrun gelin. Hard ekonomi, hard roleplay. 7 gündür whitelist kaydı alıyor 25-30 bandındayız. Sizleri de aramızda görmek isteriz

DF
ROL YAPMASINI BİLEN LSPD & LSMS EKİBİ ARANIYOR !!!
Çete ve 3 ailenin bulunduğu sunucumuza ACİL LSPD, LSMS ekibi arıyoruz !

DF
Selamlar,
PD rolü yapmasını ciddi anlamda bilen bir PD ekibi arıyorum sunucuma.
Sunucumda aile rolü yapan kişiler var ancak Baron / kartel şeklinde bir oluşum yok. İzin de vermiyorum.
Ekonomimiz Orta-Hard arasıdır.
Kayıtlarımız ortalam 20-30 dakika arası sürmektedir. Rol bilgisine göre alım yapmaktayız.
Sunucu olarak, rol bilgisi düşük olan kişilerle ilişiğimizi kesiyoruz.
Türkiye şartlarında %100 Hard RP yapan bir sunucu olmayı beklemiyoruz. Ancak Hard'a yakın bir rol ortamı kurmak istediğimiz için, rol hatalarına dikkat ediyoruz.
İlgilenirseniz DC'den ulaşabilirsiniz.

Discord : NuXdelf#5730
Avalon RolePlay

DF
-

DF
Son düzenleme:
Ulaşın kanka detaylıca konuşalım her şeyi !FF#0003.

DF
MİTRA RP SUNUCU TANITIMINA HOŞGELDİN!

-BİZ KİMİZ? - Bizler bir çok sunucuda rol yapmış bilgi birikimi edinmiş ve deneyim olarak kendine güvenen bir ekibiz. - Sunucu açmamızdaki ana amacımız bir çok sunucuda edindiğimiz deneyimlere dayanarak keşfedilen eksiklikleri ve yanlışları giderip oyuncu kitlemize stabil ve akıcı bir oyun deneyimi sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda arka planda çalışan ve emek sarf eden ilgili bir yönetim olduğunu siz değerli oyuncularımızda zamanla fark edeceksiniz! - En yeni optimize scriptler ile tasarlanmış lagsız ve bugsuz bir oyun deneyimi istiyorsan doğru yerdesin.

Mitra'da ne var ?
- Amerika tabanlı işleyiş mevcuttur. - Sosyal ağırlıklı meslekler ve optimize edilmiş yüzlerce animasyon. - Özel cep telefonu. - Ücretsiz yüksek kaliteli modlu araçlar. - Sorunsuz envanter, depo ve bagaj sistemleri. - 16 Kişiden oluşan 20+ deneyimli yetkili ve yönetim kadrosu. - Sorunsuz TeamSpeak Salty Chat sistemi. - Hard RP ve Normal Economy. - Legal-illegal meslek çeşitliliği. - Düzenli etkinlikler ve çekilişler. - Sürekli güncellenen ve yenilenen scriptler. - Sunucumuzun resmon değeri 2,5-3,5 arasındadır. - Sunucumuzda siz değerli oyuncularımızın kaliteli rol yapabilmesi için FPS sıkıntısı yaşatan eklentilerden kaçınılmaktadır. - Birbirinden farklı özel satılık evler. - Özel evinizin içini istediğiniz eşyalar ile tasarlayabilme.

Mitra'da ne yok?
- Baron, kartel, mafya gibi saçmalıklar yok. - Admin power yok. - Donate atıp sesi yüksek çıkan yok. - Yapılan hataları görmezden gelmek yok. - Destekte oyundan daha fazla vakit geçirmek yok. - Emeklerinizin sunucu kapanması sonucu çöpe gitmesi yok.

NOT: Bu tanıtımda gösterişli, renkli ve süslü cümlelere yer verilmemiştir. İnsanların gözünü boyamaktan kaçınmaktayız. Bizim amacımız fivem de bazı kişilerin koyduğu saçma kurallardan veya sistemlerden arınarak kendi kurallarımızı eğlenceyi en üst seviyeye çıkaracak şekilde uygulamaktır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!