Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Loadingscreen [Yükleme Ekranı]

VirusTotal eklemeyi unutmayın

DF
/music içerisinde Loading.ogg mevcut onu silip yerine istediğiniz müziği ogg formatında atabilirsiniz. Attığınız dosya adını tekrardan Loading.ogg yapmayı unutmayın.

DF
eyvallah hocam arkadaşlar yapamayanlar için detaylı şekilde anlatayım

TFRP_loadingscreen dosyanın ismini loadingscreen olarak kısaltın
loadingscreen dosyasını resource içine atın
ve son olarak yapmanız gereken server.cfg'ye Start loadingscreen yada Ensure loadingscreen demeniz bunun haricinde ekstra bişi yapmanıza gerek yok. Aktif oluyor.

DF
3 dosya için millet saçma salak sitelere girmesin diye koyabilirsin. Ya da bu kodların zaten var olan github'ına Pull Request atabilirsin.

DF
3 dosya için millet saçma salak sitelere girmesin diye koyabilirsin. Ya da bu kodların zaten var olan github'ına Pull Request atabilirsin.
kardeşim bence bu konuyu kapat saçma saçma keşke herkes github kullansa falan deme kim ne isterse onu kullanır. Senin salak saçma dediğin siteye uploadlıyıp paylaşmaya devam edicem bu kadar basit.

DF
Forumun gelişmesi için öneri bu. İleride bir gün kod paylaşabilmeyi bilen developer olursan ne demek istediğimi anlayabilirsin. :D

DF
Ya beyler yeniyim virus total ney ben asıl dosyayı indirip kurmam yetiyomu

DF
arkaya jpg değilde video yükleyemezmiyiz

DF
Barların dolma süresini index.html üzerinden güzel bir şekilde ayarladım zamanlamasından tut herşeyine kadar. Ama şöyle bir sorun var. İndexte göründüğü gibi dolmuyor, çat diye tüm barlar doluyor bir anda, bu olayı anlamadım ben. İndexte nasıl görünüyorsa aynen o şekilde olması gerekmiyor mu sunucuda da. Neden indexte istediğim gibi yavaş dolarken sunucuya eklediğimde zamanlama kavramı etkisiz kalıyor. Bu kodu okumada sorun yaşadığını düşünüyorum sunucuda, yardımcı olabilecek varsa gerçekten çok sevinirim. İndex üzerinden okadar ayarlama yaptım boşa gitmesi çok moral bozacak.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!