Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru LJ-Inventory

• Konbuyu başlatan reyder
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 464

reyder

Üye
FT Kullanıcı
LJ-Inventory kullanıyorum sql okuttum okuturken player_vehicles hatası aldım player_vehicles düşürüp tekrar okuttum ancak çık gir yapınca envanterdeki itemler siliniyor

DF
LJ-Inventory kullanıyorum sql okuttum okuturken player_vehicles hatası aldım player_vehicles düşürüp tekrar okuttum ancak çık gir yapınca envanterdeki itemler siliniyor
qb-core client ve server tarafındaki envanter exportları [qb-inventory] ise [lj-inventory] olarak değiştirip dene.

DF
notepad kullanıyorum pek mümkün değil galiba :D
eymenin ve benim dediğim gibi vsc kur ve qb-core daki tüm lua dosyalarını açıp arat bu şekilde karşına çıkar direkt replace ile lj-inventory olarak değiştir :D

DF

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-03-15 214019.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-15 214019.png
    81.6 KB · Görüntüleme: 14
Önceden databaseden sildiğim player_vehiclesi napcam? ya da önemli mi
Önemli değil diye düşünüyorum telefonunda vs player_vehicles tablosunu sadece ekle içine yeterli olur belki de yanlış da biliyor olabilirim tam bilgisi olan birisi daha net cevap verecektir ki zaten datada bir hata olursa cmd den görürsün

DF
Önemli değil diye düşünüyorum telefonunda vs player_vehicles tablosunu sadece ekle içine yeterli olur belki de yanlış da biliyor olabilirim tam bilgisi olan birisi daha net cevap verecektir ki zaten datada bir hata olursa cmd den görürsün
düşünceyle oluyor mu bro o işler ?
database'in önemli olmadığını düşünüyorum ???

konumunu bilmiyorum ama qb-vehicleshop ya da qb-inventory içerisinde olabilir, bu iki sc'nin içinde ki sql'i okut muhtemelen gelir. Başka bir ihtimal qb-core sql içerisinde..

DF
düşünceyle oluyor mu bro o işler ?
database'in önemli olmadığını düşünüyorum ???

konumunu bilmiyorum ama qb-vehicleshop ya da qb-inventory içerisinde olabilir, bu iki sc'nin içinde ki sql'i okut muhtemelen gelir. Başka bir ihtimal qb-core sql içerisinde..
sakin ol brom nerde hangi tablo olduğunu daha iyi bilen cevap verir zaten dedim ki belirttim players_vehicles tablosu olanları okut diye :d boş yere ttlemeye gerek yok

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!