Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç leekows -TGIANN Şahin Kafi Car ve Prop

Selam.
Bu başlık altından nasıl biri olduğunu dile getirmek istemiyordum fakat bu başlığa nasip oldu.
İnternet üzerinde hali hazırda leaklanmiş olan veyahut yaratıcısı tarafından ücretsiz olarak paylaşılmış scriptleri kendin tasarlamış gibi satman mı desem?
ve scriptleri internet üzerinde halihazırda ücretsiz bir şekilde paylaşılmışken, bunu insanlara satmaya çalışıyorsun.
Unlisted mi oldu? Kıyamam.
Çok mu paraya ihtiyacın var? Ah kuzum, araba tasarımları dilenmeye başlamış.

Ha, bu arada yöneticisi olduğun EXRP sunucusunun neden tüm datalarını silip bi' ara ortadan kaybolmuştun? @Zeu dikkat et, sizin sunucuyu da silmesin.

Ekli dosyayı görüntüle 69123

FiveM camiası üzerinde herhangi bir yer edinmedin, edinmeye çalışma altında kalıyorsun.

LUL
Kadim dostum Rhysema,
Paylaştığımız duyuruyu bu şekilde kullanmanı açıkçası anlamsız buldum. Bir yerden vurmak istiyorsan bu duyuru çok yanlış. Tam olarak giren çıkan nedir? Bizim aramızda olan bir durum kimseyi ilgilendirmez. Kendini ilgilendiren konularda yorum yap.

Kadim dostum Rhysema,
Paylaştığımız duyuruyu bu şekilde kullanmanı açıkçası anlamsız buldum. Bir yerden vurmak istiyorsan bu duyuru çok yanlış. Tam olarak giren çıkan nedir? Bizim aramızda olan bir durum kimseyi ilgilendirmez. Kendini ilgilendiren konularda yorum yap.
Adam geldi adam

Hayırlı forumlar

namnamnam

hahha 10 numra

Hayırlı forumlar kadim dostlarım

Kadim dostum Rhysema,
o_O

Herkesin EDRP paketinin kullanmasının tek sebebi fivem'de diğer paketler kadar düzgün veya fix calısabilen bir paket olmadığı için herkes edrp kullanıyor. Kâfi'nin paketi paylaşılmış olsaydı köpek gibi onu kullanacaktın
paylaşıldı kanka zaten lunny kadim dostum panthera paket diye attı

Hayırlı forumlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!