Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü ld-vehicleshop M3 garaj entegre edemedim Dosyalar Ekte

ManoMachine

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar Aşağıdaki konudaki Scripti m3 garaja entegre etmek gerekiyor sanırım aracı m3_garaja koyuyorum ama aracı geri çıkaramıyorum ve owned vehicles dede görünmüyor

Aşağıda her iki scriptinde server lua larını paylasıyorum bilen birisi yardımcı olursa çok memnun olurum

Çözenden Allah razı olsun diyorum umarım işu sorunu halledebilirim

Plakaları kontrol eder misin aynı şekilde bende hata alıyordum ld-vehicleshopta 8 haneli plaka çıkartıyor ondan kaynaklı olabilir.

Plakaları kontrol eder misin aynı şekilde bende hata alıyordum ld-vehicleshopta 8 haneli plaka çıkartıyor ondan kaynaklı olabilir.
gtanın varsayılan plakaları gibi mi? sunucumda sistem zaten öyle bi arkadaşım sadece entegre etmem gerektiğini söyledi bilgim çok fazla olmadıgı için bu şekilde paylasmak istedim siz çözebildiniz mi?

Kullandığınız m3_garage scriptini atabilir misiniz? Bir bakayım.

Elinizde ki m3_garage scirptini bununla değiştirip dener misiniz

Şimdi denedim garaja giriş için "E" ye bastıgımda cmd deki hataları alıyorum ayrıca cehicle shopda arabayı çıkarınca böyle bi hata var bilmiyorum bu hata gözümden kaçmış olabilir önceden de olabilir sanırım
bi göz atmanız da fayda var sanırım resim aşağıda

Şimdi denedim garaja giriş için "E" ye bastıgımda cmd deki hataları alıyorum ayrıca cehicle shopda arabayı çıkarınca böyle bi hata var bilmiyorum bu hata gözümden kaçmış olabilir önceden de olabilir sanırım
bi göz atmanız da fayda var sanırım resim aşağıda

aynı sorun bende plakalı falan değiştirdim yinede olmuyor

boşluk bırakınca da araç anahtarı bozuluyor

Merhaba arkadaşlar Aşağıdaki konudaki Scripti m3 garaja entegre etmek gerekiyor sanırım aracı m3_garaja koyuyorum ama aracı geri çıkaramıyorum ve owned vehicles dede görünmüyor

Aşağıda her iki scriptinde server lua larını paylasıyorum bilen birisi yardımcı olursa çok memnun olurum

Çözenden Allah razı olsun diyorum umarım işu sorunu halledebilirim
buyur arkadaşım bunu sql al okut fakat önce "owned_vehicles" sil

Sorununuz Çözüme Ulaştı Mı ?

Konu Eki Değiştirilmiştir..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!