Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Launcher Launcher Tasarımı 50 Tl den Başlayan Fiyatlarla

kayracan12

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Semih Ekin#0643
LAUNCHER PAKET & FİYAT LİSTESİ

Discord : Semih Ekin#0643

BRONZ PAKET 50

- %100 DDOS KORUMASI
- HİLE KORUMASI
- PROFESYONEL TASARIM (ÖZEL TASARIM EK ÜCRETTİR)
- LAUNCHERSİZ GİRİŞ ENGELLEME
- WHİTELİSTSİZ GİRİŞ ENGELLEME
- OTOMATİK GÜNCELLEME GELMESİ (+25 LİRA)
- ONE PAGE TASARIM

GOLD PAKET 70TL

- %100 DDOS KORUMASI
- HİLE KORUMASI
- PROFESYONEL TASARIM (ÖZEL TASARIM EK ÜCRETTİR)
- BİLGİSAYAR VE OYUN HIZLANDIRMA FPS ARTTIRMA OPTİMİZASYONU TUŞU
- CACHE TEMİZLEME
- HAFTALIK DUYURU GÜNCELLEMESİ
- BİRDEN ÇOK SAYFA (ANASAYFA - DUYURULAR - SERVERLİST - AYARLAR) GİBİ
- SUNUCU DURUMU & KİŞİ SAYISI

DIAMOND PAKET 80 TL

- %100 DDOS KORUMASI
- HİLE KORUMASI
- PROFESYONEL ÖZEL TASARIM (ÜCRETSİZ)
- BİLGİSAYAR VE OYUN HIZLANDIRMA FPS ARTTIRMA OPTİMİZASYONU TUŞU
- CACHE TEMİZLEME
- HAFTALIK DUYURU GÜNCELLEMESİ
- BİRDEN ÇOK SAYFA (ANASAYFA - DUYURULAR - SERVERLİST - AYARLAR) GİBİ
- MOD KURMA SEÇENEKLERİ (TOKOVOIP,HARİTA,GRAFİK)
- 1 ADET BACKGROUND HEDİYE
- TÜM ÖZELLİKLERDEN YARARLANABİLME
- OTOMATİK GÜNCELLEŞTİRME
- SUNUCU ONLİNE & KİŞİ SAYISI
- MÜŞTERİ İSTEKLERİ

TÜM PAKETLERDE WEB PANEL +30 LİRA AYLIKTIR LAUNCHER FİYATLARI İSE TEK SEFERLİKTİR. (İSTEĞE ÖZEL)
arcadia.png Clawz.png Ema_Laucnher.png momentum.png overcity.png ruling.png social.png team90s.png

Ya hocam bu yazılım işini biz mi bilmiyoruz bu sunuculara firewall niye yapılıyor launcherla ddos koruması oluyorsa aydınlatsana bizi veya deneme sürümü yayınla test edelim şu ddos korumasını :D

Ya hocam bu yazılım işini biz mi bilmiyoruz bu sunuculara firewall niye yapılıyor launcherla ddos koruması oluyorsa aydınlatsana bizi veya deneme sürümü yayınla test edelim şu ddos korumasını :D
Sadece Satış Yapıyorum Usta Malesef

Launcherda ddos koruması mı ?

afedersin abi kolay gelsin emek güzel allah bereket versin abi ddos korumasını nası yapıyon abi. Launcher mikrotiğemi bağlı abi. Birde launcher Almanya lokasyonmu yoksa fransamı.

afedersin abi kolay gelsin emek güzel allah bereket versin abi ddos korumasını nası yapıyon abi. Launcher mikrotiğemi bağlı abi. Birde launcher Almanya lokasyonmu yoksa fransamı.
Ben Aracıyım Fazla Bilgim yok Fakat Almanya Lokasyon diye biliyorum

%100 ddos koruması ?

Abi almanyaysa dosyalarda voxility korumasımı var abi nerde barınıyo bide yanında vds hediye heralde

Hocam bir test sürümü yayınlayın video çekeyim ben ddos korumasını kanıtlayalım ne dersiniz ?

Abi almanyaysa dosyalarda voxility korumasımı var abi nerde barınıyo bide yanında vds hediye heralde
Dediğim gibi ben bilmiyorum satıcı ile konuşun lütfen discordunu bıraktım

Hocam bir test sürümü yayınlayın video çekeyim ben ddos korumasını kanıtlayalım ne dersiniz ?
bakın arkadaşlar en kötü şekilde momentum roleplay launcheri ni arkadaş yaptı hiçbir şekilde ddos yemiyor

Launcher satıcısı diye bahsedilen kişi EMA Graphics kişi forumda yasaklı, kişinin kullandığı alt yapı "SSilistre luncher" ve ayrıca sahibi forumda yasaklı. "SSilistre luncher" kaynak koduna baktığımızda herhangi bir ddos koruması bulunmadığını sadece satışları arttırıp DDoS saldırısına mağdur kalan sunucu sahiplerini çekmeye yönelik bir harekettir.

Launcherı kullanan çoğu sunucu launcherı obfuscate bile etmediğinden dnSpy ile launcherı açıp içindeki sunucu idsini aldıktan sonra
kısmına girip launcherın hangi hileleri engellediğini discord rpc idsi sunucu ipsi gibi bir çok bilgisine ulaşılabiliyor.Launcher sahibi ücretsiz paylaşıp daha sonra ben bundan niye para kazanmıyorum diyip üyelik sistemine geçmiştir, ardından da buradan çektiği kullanıcılarla birlikte kendisine bir f*rum sayfası açarak kitleyi elinde tutmaya çalışmıştır, bunun dışında EMA Graphics tasarım konusunda gayet iyidir alacaksanız sadece tasarım için alınabilir. Onun dışında altyapı tamamen ücretsiz ve korumasız :(

Örnek konuya uyması amacı ile 24 saat içinde bu sektördeki geçmişinizden bahsediniz.

Discord isminiz farklı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!