Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

LATE RP TERBİYESİZLER VE REZİL YETKİLİ EKİBİ (BATU HARİÇ)

alponzoro

Üye
FT Kullanıcı
Sunucunun yetkili ekibi gerçekten kötü. Daha kayıtta ''Beni feedback kısmından över misiniz... yükselicem galiba .s.s.s'' şeklinde konuşan 15 yaşındaki çocuklardan bunu anlayabiliyorsunuz. Sunucuya ilk girdiğimizde daha 2. günümüzde res saatlerini ezbere bilmediğimiz için 3 kişi toplam 30k zarara uğradık. Tickettan bunu istediğimizde tam tamına 1 gün boyunca bizi beklettiler, üstüne vermemek için ellerinden geleni yaptılar.
Sunucu ortalama 10 çekiyor. Yetkili ekip kesinlikle oyuna girmiyor. IC yetkili bulmak gerçekten zor. Bug sonucu öldüğümde, ticketta alay konusu oldum. Yetmezmiş gibi bir de ic yetkilinin gelmesi için 15 dakika bekledim. Şu son yaşadığım olayda, sunucudan beni atmasalar kendim çıkacaktım zaten. Sunucunun rezil illegal sistemi karşısında yaşadığım bir sorun için ticket açtığımda, sunucu 3 çekerken 10 kişi ''Aktif Yetkili 1'' ve ''Aktif Yetkili 2'' odasında Valorant oynuyordu. Tickettan 5 kere pinglememe rağmen kimse yardımcı olmadı. Sohbetin devamında kötü hiçbir şey söylemidiğim halde bana ''Benim sunucum, istediğim yerde oynarım, sanane, sana mı sorucam...'' gibi ithamlarda bulunarak kick attılar. Sohbetin tamamını formun devamında ek olarak paylaşacağım zaten.
Screenshot_34.png
Screenshot_38.png
Screenshot_39.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!