Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Larp Hard-Sosyal/Los Angeles Tadında roleplay legal ve illegal ekip alimlari acık

Starkul

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba kaliteli rol play yapmakta ve aramakta olan arkadaslar.

Konseptimiz: Siz değerli Rp tutkunlarının dileklerini, isteklerini, hayallerini ve düşüncelerini mümkün olduğunca Rp dünyası içerisinde rahat özgürce ve dilediğinizce dile getirebildiğiniz ayrıca yine hepsini fiilen yaşayabileceğiniz bir dünya yaratmayı amaç edindiğimizi bilmenizi isterim. Adil, yenilikçi, düşünceli ve aşırı ilgili ekibimizle sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız
image.png
İÇERİK
FPS VE LAG SORUNU OLMADAN YAŞABİLECEĞİNİZ BİR DÜNYA
BEKLENTİLERİ KARŞILAYAN VE DAHASINI EKLEDİĞİMİZ MESLEKLERİMİZ
GELİŞTİRİLMİŞ HUD VE TELEFON SİSTEMİ
YÜKSEK ÖZELLİKLİ SUNUCU MAKİNE
YÜKSEK DÜZEK SUNUCU KORUMASI
GELİŞTİRİLMİŞ PD
SWAT
GELİŞTİRİLMİŞ PET SİSTEMİ
BURGERSHOT- UWU CAFE-TEQULA CLUB- BAHAMA CLUB- LOST BAR
BİLARDO VE EĞLENCE SALONLARIMIZ
CARDİO KONDİSYON VE SOSYAL AKTİVİTELER İÇİN GYM SALONU
SOSYAL AKTİVİTELER İÇİN ÇARDAKLAR SAHİLLER GEZİ TURLARI TELEFERİK VE DAHASI
ÇEŞİTLİ ARAÇ CUSTOMİZE YERLERİ VE MESLEKLERİ
LEGAL VE İLLEGAL BALIKÇILIK SİSTEMİ
GELİŞMİŞ AVCILIK SİSTEMİ
ÖZENLE SEÇİLMİŞ VE DÜZENLENMİŞ PD VE SWAT OFİSLERİ
ÖZEL PD VE SWAT ARAÇLARI
ÖZEL YAPIM CUSTOMİZE ARAÇLAR

VE DAHASI...
Gun rp ve saçma sapan racon rollerinden sıkıldıysanız sizleri de sunucumuza bekleriz. Yetkili ekip alımlarımız açıktır eğer sizlerde kendinizi geliştirip bir noktaya gelme hedefindeyseniz mutlaka başvuru yollamayı unutmayın.

Detaylı bilgi için:
PD OFİS Ekran görüntüsü 2023-08-20 103318.png
SWAT OFİS Ekran görüntüsü 2023-08-20 103458.png
EAST CUSTOMİZE

Ekran görüntüsü 2023-08-20 131617.png
EAST CUSTOMİZE

Ekran görüntüsü 2023-08-20 131816.png
EAST CUSTOMİZE Ekran görüntüsü 2023-08-20 131904.png
EAST CUSTOMİZE Ekran görüntüsü 2023-08-20 131951.png

MOTEL
Ekran görüntüsü 2023-08-20 131133.png

Lost Mc bar image.png Lost Mc bar içerisi image2.png
Pet Shop PET.png Pet Shop içerisi PET1.png

Legion Square SQUARE.png Legion Square Benzinlik SQUARE1.png

SASP SASP.png Araç Müzik sistemi ARC.png

SSS.png
Detaylı bilgi için iletişime geçmeyi ve eğlencenin tadını çıkarmayı unutmayın.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-08-20 131904.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-20 131904.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 1
  • Ekran görüntüsü 2023-08-20 131951.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-20 131951.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 1
  • Ekran görüntüsü 2023-08-20 131904.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-20 131904.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 1
    1.7 MB · Görüntüleme: 1
    1.7 MB · Görüntüleme: 2
Aramıza sizleride bekleriz.

+up

+up

+up

+up

+up

+up

Sunucunuzun "Los Angeles Tadında Hard & Sosyal RP" olduğunu belirtmişsiniz ama "SWAT Ofis" ve "SASP" başlığıyla iki tane fotoğraf yüklemişsiniz. Los Angeles tadındaki bir sunucunun böyle fotoğraflar paylaşması bana göre mantıksız, çünkü Los Angeles'da eyalet polisi ve SWAT'a ait bir bina yoktur.

Sunucunuzun "Los Angeles Tadında Hard & Sosyal RP" olduğunu belirtmişsiniz ama "SWAT Ofis" ve "SASP" başlığıyla iki tane fotoğraf yüklemişsiniz. Los Angeles tadındaki bir sunucunun böyle fotoğraflar paylaşması bana göre mantıksız, çünkü Los Angeles'da eyalet polisi ve SWAT'a ait bir bina yoktur.
Eyalet polisi bulunmadığı doğrudur fakat Swat'a ait bina yok diyorsan bir kaç kez daha araştırmanızı tavsiye ederim.Yinede yorumunuz için teşekkürler.SASP binası yanlışlık ile eklenilmiştir gerekli düzenlemeler sağlanacaktır.Eksik kalmaması amacı ile düzenliyorum Swat olarak adlandırılması sizi rahatsız ettiyse ona da hak veririm lakin metropolitan division olarak geçmektedir.oyuncu kitlesinin bu kadar derinlemesine bir olguyu kaldırabileceğini düşünmediğimiz için "SWAT" olarak adlandırdık.Ek olarak aramıza katılıp bilgilerinizi bizler ile paylaşmanızdan onur duyarız lakin bizler de yanlış biliyor olabiliriz. :)

Neden gelip kendi gözlerinle içeriklerimizi değerlendirmiyorsun böylece sadece resimden doğan önyargıları ortadan kaldırmıs oluruz

Eyalet polisi bulunmadığı doğrudur fakat Swat'a ait bina yok diyorsan bir kaç kez daha araştırmanızı tavsiye ederim.Yinede yorumunuz için teşekkürler.SASP binası yanlışlık ile eklenilmiştir gerekli düzenlemeler sağlanacaktır.Eksik kalmaması amacı ile düzenliyorum Swat olarak adlandırılması sizi rahatsız ettiyse ona da hak veririm lakin metropolitan division olarak geçmektedir.oyuncu kitlesinin bu kadar derinlemesine bir olguyu kaldırabileceğini düşünmediğimiz için "SWAT" olarak adlandırdık.

Oyuncular genel olarak Los Angeles'ın baz alındığı sunucuları sevmiyor zaten ama en azından Los Angeles'ı da tam anlamıyla ortaya koymanızı beklerdim. Piyasada Los Angeles'ı gerçekten hissettirebilecek bir sunucunun olduğunu düşünmüyorum. FiveM oynamayı, FiveM'deki RP'yi bitiren Arcade RP kavramının çıkışından sonra bıraktım.

Oyuncular genel olarak Los Angeles'ın baz alındığı sunucuları sevmiyor zaten ama en azından Los Angeles'ı da tam anlamıyla ortaya koymanızı beklerdim. Piyasada Los Angeles'ı gerçekten hissettirebilecek bir sunucunun olduğunu düşünmüyorum. FiveM oynamayı, FiveM'deki RP'yi bitiren Arcade RP kavramının çıkışından sonra bıraktım.
Üzüldüm sizlerle birlikte bize katabileceğiniz şeylerden yararlanmak isterdik.Kendi adımıza FivemTürkiye'den farklı bir şeyler yapmak için çabalıyor ve uğraşıyoruız başarılı olup olmadığımız tartışılır.Bir gün geri dönüş yapmayı düşünürseniz sizleri aramıza bekleriz. discord.gg/larp-v1 yada özel olarak atakanl istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!