Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım LA ROADS | 30 GB | GOOGLE DRIVE | TÜRKÇE ANLATIM

• Konbuyu başlatan Leux
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 10K
Merhaba bu bunun yapımcısı tarafından PUBLİC hale getirilmedi ondan dolayı paylaşılması yasak olması lazım diye biliyorum.Bilginize

Merhaba bu bunun yapımcısı tarafından PUBLİC hale getirilmedi ondan dolayı paylaşılması yasak olması lazım diye biliyorum.Bilginize
Bilgilendirme için teşekkürler ama yabancılarda da paylaşanlar var dostum ben sadece kurulumunun Türkçe'sini gösterdim. Eğer yasak ise yetkililer konuyu kaldırabilir.

Bu linkten indiremeyenler discord Sunucuma bir adet daha link eklendi. Oradan indirebilir..

Merhabalar ! Daha öncesinde paylaşımı yapıldı fakat Mega'ya yüklendiği için bazı arkadaşlar (ben dahil) indiremedi. Biraz araştırdıktan sonra Drive'a yüklenmiş halini buldum ve isteyen bazı arkadaşlara attım daha fazla kişi faydalansın diye de paylaşma kararı aldım
Anlatım Videosu :

Normalde Discord üzerinden link veriyorum ama forum kuralları gereğince buradan paylaşıyorum. Discord linkimi de bırakıyorum. Bu tarz ses paketi grafik paketi vb paylaşımı için discord sunucuma katılabilirsiniz.

İndirme linki :

(VirusTotal Yapamadım 30GB olduğu için isteyen yapıp atabilir.)

Discord Sunucum :

Keşke yanlama da anlatımın kadar iyi olabilrseydi :D

Ben pek fark göremedim yolda ayrıntılar dışında acaba bu sorun benden kaynaklı mı?

Ben pek fark göremedim yolda ayrıntılar dışında acaba bu sorun benden kaynaklı mı?
Videoda bazı dosyaları yüklememişim :D yedekleme işlemi çok uzun sürdüğü için unutmuşum .d normalde tabiki daha hoş duruyor

Tam Kurulumunu yaptığın zaman görsel ekleme şansın var mı?

bunu 30gb indirmek yerine bunu indirmek daha mantıklı bence 5 gb bende bunu kullanıyorum
dostum paylaşılan şey grafik modu değilki 30 gb lık olan şey yolların texture ı videonun başından izleyebilirsin,senin kullandığını fivem aplication datanın içine kuruyorsun bu 30 gb lık dosyayı direk gta nın dosyaları ile değiştiriyorsun.

Merhaba güzel paylaşım ama linki yenisi oluşturma şansın varmı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!