• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

[Kripto Türk] Kripto ile Yatırım Yapmadan Nasıl Kazanabilirsiniz?

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
23 Kas 2019
3,488
1,287
620
23
sadicanozkaya.com.tr
Discord
! Sado#9613
Merhabalar millet bu yazımızda yatırım yapmadan nasıl kripto kazanabilirsiniz onu sizlere göstereceğim.

Öncelikle Bu işin mantığından bahsetmek istiyorum CoinBase adlı kripto borsamız var bu borsaya kayıt olup kimlik doğrulamalarımızı 1 KEZ yaptıktan sonra beklememiz gerekiyor. Yaklaşık olarak 15 20 gün belki daha fazla beklettiğini duymuştum. Zaman içerisinde Sol tarafta öğrenin ve kazanın bölümünde dersler var, bu dersler zaman içerisinde onaylamanız yaptıktan sonra size düşüyor ve dersin yanında derse başla adlı bir buton beliriyor. O butona tıkladığınızda ise ufak çaplı 3 5 sorudan oluşan sorular soruyor ve bu soruları
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol
bu sitemizde ilgili testi bularak cevaplarını işaretliyorsunuz, her doğru cevabınızda ilgili yaptığınız dersin sonucunda cüzdanınıza coin yatıyor. Bu coini XLM veya LiteCoin'e çevirerek istediğiniz borsaya çekebilirsiniz. Şuana kadar CoinBase Toplam 16 Dolar verdi ve gün geçtikçe daha fazla ders çıkartıyor ve daha fazla verecektir, coinlerinizi orada farklı coinlere dönüştürerek yatırım yapabilirsiniz arından toplu bir şekilde istediğiniz zaman istediğiniz kadarını çekebilirsiniz.

Bu sistemi sürekli olarak farklı hesaplar açarak yapabilirsiniz farklı kimlikler ile yani aile bireylerinizin üzerine hesaplar açarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Şunu da unutmadan söylemek istiyorum çekim ücreti yok, herhangi bir yatırım şartı yok.

Tek yapmanız gereken şey Kayıt olduktan sonra kimlik onayı yapıp beklemek. Ardından Dersleriniz geldiğinde derslere girip testleri cevaplayıp coinlerinizi alabilirsiniz.

UYARI: Derslere Girdiğinizde sizden tekrar tekrar kimlik onayı istemekte kimlik onayını sürekli yapmayın her yapmanızda bekleme listesinde sona atılıyorsunuz.

Ek Bilgi: Aşağıda ki bıraktığım link üzerinden kayıt olursanız, ve 100 Dolarlık bir işlem hacmi yaparsanız yani 100 Dolarlık bir al sat yaparsanız +10 Dolar daha kazanıyorsunuz.

Link:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol


Örnek Bir Resim;

67497

İyi Forumlar
 

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!