Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım KöşeBul Scripti (Köşetut'un Değiştirilmiş Hali)

pltrdgms

Üye
FT Kullanıcı
Köşetut Scriptini değiştirerek daha farklı hale getirmiştim paylaşmak istedim.
çalışma mantığı şu şekilde: "/kosebul" menü açılır örn uyuşturucu, ziynet eşyası ikisinden biri seçilir. 30,60 sn sonra sistemden size uzaklığı 1000,1500 distancede bir kordinat seçilip size bildirim gelir haritada işaretler. sizle aynı anda polisede bildirim gitme ihtimali vardır. oyuncu bunu gidip kontrol etmeden öğrenmemez seçtiğiniz katagoride örneğin uyuşturucu meth ve esrar var müşteri esrar istiyorsa (not bunu gittiğinizde öğrenebilirsiniz.). ve sizde sadece meth varsa satış iptal olur.

Config dosyasında polis bildirim yüzdesi, minimum polis, satılabilecek itemler ve kordinatları düzenleyebilirisiniz.
kordinatlar vector4(x,y,z,heading) formatında olmalıdır.

köşebul:
orjinal hali:

Gereksinimler:
mythic_notify
mythic progbar

Yararlı paylaşım, ellerinize sağlık.

Satma yerine gidince sadece npc beliriyor her hangi bir şey çıkmıyor

Evet eminim. script'in orijinalini de kurdum, verdiğin linkten. Onda da satır kapatma hatası vardı düzelttim. Bir daha indirip bakabilirsiniz dosya da eksik var mı diye ?
Altyapınla alakalı olabilir, bilmiyorum bende çalıştı.

f8de hata alıyormusun
Bir kaç gün için şehir dışında olacağım. Döndüğüm zaman tekrar bakacağım.

Altyapınla alakalı olabilir, bilmiyorum bende çalıştı.
Sanmıyorum ama yine de detaylı bakacağım insanları yanlış yönlendirmek istemem. Orjinal dosyanın içerisinde "Notification" vardı indirdiğim script'in mevcut değil ama onun ile alakalı olduğunuda düşünmüyorum. dediğim gibi tekrardan kontrol edeceğim. Bir kaç güne yazarım :)

Hepinizin ilgisi için teşekkür ederim.

Bir kaç gün için şehir dışında olacağım. Döndüğüm zaman tekrar bakacağım.

Sanmıyorum ama yine de detaylı bakacağım insanları yanlış yönlendirmek istemem. Orjinal dosyanın içerisinde "Notification" vardı indirdiğim script'in mevcut değil ama onun ile alakalı olduğunuda düşünmüyorum. dediğim gibi tekrardan kontrol edeceğim. Bir kaç güne yazarım :)

Hepinizin ilgisi için teşekkür ederim.
Rica ederim, iyi forumlar.

Çözümü buldum dostlar. Nasıl oldu ise "local itemcount = xPlayer.getInventoryItem(pltItem.name).count" satırı kapalıymış. Açtığım zaman düzeldi. İlgiliniz için tekrardan çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çok özür dileyerek karapara olarak nasıl ayarlayabilirim ?

server.lua 44 üncü satırda
Kod:
xPlayer.addMoney(itemamount)
aşağıdaki kodla değiştir
Kod:
xPlayer.addAccountMoney('black_money', itemamount)

Kanka ben M3 altyapı paketi kullanıyorum. Telefonla müşteri bulma animasyonunda kalıyor.. Yardımcı olur musun?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    2.8 MB · Görüntüleme: 17
Elinize sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!