Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

korkuyom yardım edin !!!!!!!!!

• Konbuyu başlatan S1NGLE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 1K
Yanık bu kanka sonrasında başka fake hesaplardan gelip trollemeye çalışcak yine , kudurunca sarıyo svye :d

LoL

Yanık bu kanka sonrasında başka fake hesaplardan gelip trollemeye çalışcak yine , kudurunca sarıyo svye :d

LoL
15 yaşında ki çocukları toplamış trollüyor milletin serverlarını ne beklersin ki :D

• Beğen
Tepkiler: zeu
FiveM TR'yi öldüren kitle. Bilgisayarın X bir donanımına ban atıp bunu kayıt altında tutacak bir global ban sistemi olsa bunlar nefes alamaz.
G.O

Kuralım bi df-ac ? :D

Global ban listemizi genişletmiş oluruz.

böyle aptallar yüzünden bu tr gelişmiyor işte a*

Kuralım bi df-ac ? :D
df-acye benden +1!!! fyacı direkt kopyala yapıştır yapmak yerine, fyacdaki tonlarca if dongusunu düzeltip for dongusune almislar. En azından okunup düzenlenen kodları görmek beni cidden mutlu ediyor ?

df-acye benden +1!!! fyacı direkt kopyala yapıştır yapmak yerine, fyacdaki tonlarca if dongusunu düzeltip for dongusune almislar. En azından okunup düzenlenen kodları görmek beni cidden mutlu ediyor ?
deobfuscated by astrevia ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!