Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

konu kilit

CanBerkKosava

Üye
FT Kullanıcı
konu kilit. fyac source kullaniom

Ekli dosyalar

• hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    11.5 KB · Görüntüleme: 21
  • download.jpg
    download.jpg
    9.2 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Amacımız FiveM'da Kendilerini Sanal Maganda , Sanal Mafya Zanneden Malum Kişilerden Hile Satın Alıp FiveMTürk'ü Rezalet Oynanmaz Hale Getirmeye Çalışan Bir Avuç Ap*al'lardan Korunmak Adına Sizlere Piyasaya Boss_AC Süreceğiz Bu Anticheat Piyasadaki Tüm AntiCheatlardan Ucuz Ve Ekonomik Olucak. Sizlere Bu Konu Hakkında Desteklerinizi Ve Düşüncelerinizi Beklemekteyiz. :)Ekli dosyayı görüntüle 71259
fyac 5.1 sourceyi kullanıp FYAC'leri BAC yapmışsınız ve bizden görüş bekliyorsunuz üstüne düzgün bir özellik bile paylaşmamışsınız? mümkünse skidliğinizi bir kenara bırakıp şu konuyu kapatın.

benim akıl calisma sagligi

bekliyoruz patron ❤️ hayraninim

bu çocuk dolandırıcı niye banı açıldı ki :D

fyac 5.1 sourceyi kullanıp FYAC'leri BAC yapmışsınız ve bizden görüş bekliyorsunuz üstüne düzgün bir özellik bile paylaşmamışsınız? mümkünse skidliğinizi bir kenara bırakıp şu konuyu kapatın.
FYAC'la Alakası Yok Dostum Raider Kullanmıyoruz karşıyız :)

Bence Biraz Şans Tanımalısınız

Ac Nin Yarısına Bile Gelmemiş Adam Bence Egonu Kenara Koyup Gel

kimseyi dolandırmadım dostum. bunu araba eklemek için 150 tl istiyen kendi developer sanan birisimi söylüyor ?
Nereye demisim öyle olm uydurma bari svwfabafsbscssn benim müşteriyi tokatlamıştın 180 lira forumda konusuda var

Başarılar ?

FYAC'la Alakası Yok Dostum Raider Kullanmıyoruz karşıyız :)
71357
Tamam özür dilerim... FYAC değilmiş RAC'mış.
Ac Nin Yarısına Bile Gelmemiş Adam Bence Egonu Kenara Koyup Gel
Ego? egonun ne demek olduğunu biraz araştırsan iyi olur. Gördüğün üzere RAC v3'ün isim değiştirilmiş hali... hala göremiyorsan gözlerine baktırmanı tavsiye ederim. Sırf bu konu için RAC v3'ü indirdim ?

:D ?

ossurdum

Ekli dosyayı görüntüle 71357
Tamam özür dilerim... FYAC değilmiş RAC'mış.

Ego? egonun ne demek olduğunu biraz araştırsan iyi olur. Gördüğün üzere RAC v3'ün isim değiştirilmiş hali... hala göremiyorsan gözlerine baktırmanı tavsiye ederim. Sırf bu konu için RAC v3'ü indirdim ?
Tüh, yakalandı

?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!