Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Arıyoruz Kolluk Kuvvetleri Başvurularımız Açıktır . Detayları okuyunca hayallerinizdeki Ekip Olcağından %100 Eminim.

LuciferPegnatom

Üye
FT Kullanıcı
Sunucu Tanıtımı :

- Sunucumuz kısa süre içerisinde açılacaktır , sunucumuza +18 alım yapacağız ve ''Hard-Soft Rp'' Tadında olucaktır.

Aşağıdakilerden önce , yönetim +24 ve Kendimde 25 yaşındayım , Ben artık Sheriff/State/LSPD Yapmak istiyorum diyenlerin aşağıdakileri okuyacağından eminim.

Neden Yeni Açılan Sunucuya Ekibimi Getiriyim ?

Devamlı Sheriff/State/LSPD yapanların iyi anlayacağını düşünüyorum . Şahsi olarak Fivem'de 1300 saatim var ve 1300 Saatide L.S.P.D. Olarak yaptım , bugüne kadar oynadığım sunucularda Hard Roleplaydi. Lakin hiç bir sunucuda Sheriff/State/LSPD nin arkasında duran , kendilerine tam güç veren bir sunucu daha görmedim .Sheriff/State/LSPD Bir sunucun bel kemiğidir , bunun farkında olarak hatta bunu yıllarca yaşarak şahit olduğum için bu sefer işi ben üstlenmek istedim .

1 - Sheriff/State/LSPD Sunucu çoğaldığı zaman boş vakti olmayacak kadar illegal sistem doludur .
2 - Sheriff/State/LSPD Soutside giremez , beni tutuklayamaz , bana 3.000 Dolar kes banane laflarını size yedirmemek için Ona göre oluşturulan Scriptler ve ceza kanunu mevcuttur
3 - Kendimde Sheriff/State/LSPD Manyağı birisi olarak tüm eksikleri görüp , tespit edip en kısa sürede hemen istediğiniz olabilir
4 - İllegal Scriptler daha önce şuana kadar çoğu sunucuda olmayan scriptlerdir , bu yüzden Legal departmanının zevk alacağını eminim .
5 - Polis ile devamlı ilgilenen onu dinleyen yönetim mevcuttur .
6- Kesinlikle GunRp , Aile , Baron , Raconsal hareketler bulunmamaktadır

Tüm Sunucularda Sheriff/State/LSPD nin karşılaştığı saçma ve soğutan durumlar nelerdir ?
1 - Sunucu sahipleri Polis ekibinin isteklerini karşılamaz / kıyafet , araba , yeni scriptler , departman vs
2- İllegal scriptler az olduğundan kaynaklı PD devamlı boş devriye atmaktadır .
3- Sheriff/State/LSPD Ceza kanunu sunucu ekonomisine göre az olur genelde yani herkesin bankasında 2 M para vardır lakin PD 5 K Ceza kesince karşıdan kes banane veya umursamaz tavır verir ve Departmanda biz niye ceza kesiyoruz ki der :)
4 - Kişileri Departmana getirirsin lakin kişi seni asar keser :)
5- 2022 Yılında hala , burası southside , gelemezsin , tutuklayamazsın derler ve sunucu sahibide buna katılır PD yi kısıtlar :)
6- Otomatik silah kullanmaz , Pistol kullanır lafı :)
7- Anlamsız Driveby veyahut çatışma durumları ile rolünü nefrete dönüştüren olaylar :)
8- Kovalamalarda kişi takla atar , vurup , çarpar , tazer yer hala devam eder orda içinizden neler geçiyordur neler :)
Gibi gibi , daha bir çok önemli sebepler mevcut ve size kısaca şunu demek istiyorum , bunların hiç biri olmayacagının garantisi veriyorum lakin gelecek ekibin şunu farketmesi lazımki , sunucumuz yeni açıldı o sebepden dolayı biraz sabır etmesi ve kalıcı olmasını temenni ediyorum .

İletişim

Özelden yazarak ön görüşmeyi ardından discordumuzda yapabiliriz . Hepinize İyi akşamlar/günler saygılarımla.
İsim : Yiğit
Discord : Cpt.Can ✗ 25#0666

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!