Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Kısa Süreliğine [ÜCRETSİZ] Geliştiricilik Hizmetleri ''Website / Package / Script''

Demireren

Üye
FT Kullanıcı
---------------
Adınız : Html
Soyadınız : Development
Yaşınız : 18
Yaşadığınız Yer : İstanbul
Daha Önceki Geliştiricilik Tecrübeniz : Kendi Sunucularımın Paketlerini / Websitelerini Tasarladım Referanslar (Diğer / Ek)

Günlük Online Süreniz : Bu Hafta İl Dışına Çıkıyorum Sonrasında Hep Birlikteyiz
Özellikleriniz hoşgeldin, özellikleriniz neler sorusuna cevap olarak tecrübe var, her sektöre uzanmaya çalışan bir kol var. Evet yanlış duymadınız mta'sından tut, fivem'ine kadar, fivem'ini tut, website'sine kadar, herşeyi burda bulabilirsiniz amacımız doğru kişilerle doğru hizmet etmek hizmet ettikçe daha çok tecribelenmek, tecrübelendikce büyümek, sebebi ise ne kadar yüklenirsek o kadar yükseliriz, bu arada bu kadar global'iz dedik ama yoğunluk fivem üzerinde hususiyetle ben 2.5 yıl civarı fivem'de rol yapıyorum bir sunucuda ne eksik oyuncular nelerden etkilenir bunları görerek, bilerek çalışıyoruz, gaye müşterilerimiz ve referans'larımız ile hem sunucunun gelişim aşamasında alalım çay, kahvemizi geçelim bi odaya hem geliştirelim hem'de sohbet edelim. Çünkü sizlere mesajlarınıza bakmayan baksa sizi takmayan kendini cumhurreis sanan kişiler değiliz. Burda bir aile ortamı var hocaam
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : < > (Demir'S#3744)
Diğer / Ek :

Referanslar;
StateRP
LDRP
OttomanRP
Sharprp.com
StateRPV2
Hatırladık'ca Ekleyecem...

Sizlere Ekibimden Bahsedeyim Sonra Şöyle Bir Düşünce Aklınıza Yerleşmesin Ulan Kaç tane Development Ekibi Çoğaldı Acaba Bunlar nedir İn Midir Cin Midir, Bizler Her Sektöre Yayılan Sadece FiveM İle Sabit Kalmayıp Global Anlamda Her Yönde Hizmet Vermek İçin Kurulmuş Sizlerin İstek Ve Ricalarına Önem Veren Kuruluş Amacında Maddiyat Olmayan, Website'sinden Tut Oyun Sunucularına Ordan Tut Uygulama Tasarlaması'dır Vs Herşeye Kolumuz Uzanan Tecrübeleyerek Öğrenen Öğrendikçe Gelişerek Büyüyen Bir Ekibiz Yeterki Hoş Bir Hava Oluşsun Biz Sizden Siz Bizden Memnun Kalın. FiveM Kısmında İse Çok Sunucularda Oynadım Birkaç Yıl İçerisinde Herşeyi Deneyimleme Fırsatımız Oldu. Bizleri Tercih Ettiğiniz İçin Sizlere Minnettarım Allah Sizleride Bizleride Muvaffak Eylesin.

Örnek Website Tasarımları;

FivemTürk'den Gelen İlk Referans'ımıza Hem Her Konuda Yardımcı Oluyoruz Hem'de O'na Bir Website Hediye Ediyoruz

-Yakında Qb-to-esx paketimiz bittiği zaman forum üzerinden detaylı bir şekilde paylaşılacaktır.

Son düzenleme:
Daha Yeni Açılmış Sunucular Vs İçin Oyuncuların RP Kalitesini Üst Rafa Çıkarmak İçin Bir Ücret Almıyoruz
---------------
Adınız : Eren
Soyadınız : Demir
Yaşınız : 18
Yaşadığınız Yer : İstanbul
Daha Önceki Geliştiricilik Tecrübeniz : Kendi Sunucularımın Paketlerini / Websitelerini / Logolarını / Tasarımlarını Tasarladım Referanslar (Diğer / Ek)

Günlük Online Süreniz : Bu Hafta İl Dışına Çıkıyorum Sonrasında Hep Birlikteyiz
Özellikleriniz : Geliştirici Desteğine İhtiyacı Olan Sunuculara Her Konuda Yardımcı Oluyorum Hatta Website Tasarım, Design Gibi İşlerinizide Hallediyorum Kendi Global Bir Geliştirici Ekibim Var Amacımız Her Oyunda Her Alana Kolumuzu Uzatarak Tecrübelenmek Her Konuda Dostumuz Var. Şimdi -E Bu Adam Bu Hizmetleri Çok Makul Hatta Bütcem Yok İse Ücretsiz Yapıyor Bizi Ters Yatırıp Düz S....- Diye Düşünür İseniz Ki Düşünülebilir Fivem O Kadar Güvenilir Bir Platform Değil Laakin Benden Bunu Beklemeyin Öyle Bir Durumda Kanıtlı Bir Şekilde Bana Gösterin Ama Gösterebilirseniz. Çünkü Bu Zamana Kadar Öyle Birşey Olmadı Amacımız Bir Dostluk Ortamı Oluşsun Alalım Çayımızı Hem Geliştirelim Hem Sohbet Edelim
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : < > (Demir'S#3744)
Diğer / Ek :

Referanslar;
StateRP
LDRP
OttomanRP
Sharprp.com
StateRPV2
Hatırladık'ca Ekleyecem...

Örnek Website Tasarımları;

FivemTürk'den Gelen İlk Referans'ımıza Hem Her Konuda Yardımcı Oluyoruz Hem'de O'na Bir Website Hediye Ediyoruz
+ rep

+rep

Hizmetlerimiz FivemTürk'den Gelen İlk Referanslar İçin Ücretsiz Olmuştur (Kısa Süreliğine) Bu Süreç İçerisinde Referansımız Olan Sunucular İçin Ücretli Sisteme Geçildiği Zaman Ücret Alınmayacak Ücretsiz Bir Şekilde Devam Edecektir.

Güncellendi.

Güncellendi.

Güncellendi.

Son düzenleme:
Ulaş brom discordtan Dachte#6666

+up

Özellikleriniz kısmı değiştirildi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!